جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست صمیمی نماینده مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش وجوانان استان با هیئتهای ورزشی شهرستان دهلران

   نشست صمیمی نماینده مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش وجوانان استان با هیئتهای ورزشی شهرستان دهلران

   نشست صمیمی کاظم زاده نماینده مردم حوزه جنوب استان در مجلس شورای اسلامی و حیدرزاده مدیرکل ورزش وجوانان استان ایلام باهیئتهای ورزشی در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان دهلران برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام وبه نقل از روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان دهلران؛ نشست صمیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان با تعدادی از هیات های ورزشی این شهرستان با حضور نماینده مجلس و فرماندار دهلران در محل سالن جلسات اداره ورزش شهرستان برگزار شد .
   حیدرزاده گفت : امسال برای تکمیل سالن ورزشی عین خوش اعتباری بالغ بر 6000 میلیون ریال تخصیص داده شده است که بزودی عملیات اجرایی آن اغاز خواهد شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام یادآور شد : همچنین4000 میلیون ریال نیز برای تعمیرات ورفع مشکلات سالن 2500 نفره شرهانی هزینه می شود.
   بهروز حیدرزاده از تخصیص مبلغ 3000 میلیون ریال برای احداث زمین چمن دهلران و پیست آن خبر داد و گفت : برای تکمیل سالن ورزشی روستای بردی با 20 درصد پیشرفت فیزیکی 7000 میلیون ریال پیش بینی شده است.
   وی خاطر نشان کرد : اعتبار بالغ 2500 میلیون ریالی برای احداث سالن ورزشی وحدت در نظر گرفته شده است و همچنین برای ساخت سالن ورزشی موسیان نیز هفت میلیارد ریال از اعتبارات ملی لحاظ شده اما با توجه به تغییرمحل این اعتبارات نیازمند به پیگیری جدی دارد
   مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت : از محل استاندارد سازی سالن های ورزشی نیز اعتباراتی از محل منابع نفت و گاز در نظر گرفته شده است به محض تخصیص در اختیارشهرستان ها قرار می گیرد .
   حیدرزاده از راه اندازی نمایندگی ورزش زرین آباد خبر داد وگفت : یکی از مطالبات ورزشکاران منطقه زرین اباد داشتن نمایندگی ورزش و جوانان است و این مهم نیز در جهت رفع مشکلات ورزشکاران منطقه اجرا خواهد شد.
   شادمهر کاظم زاده نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به تصویب قانون استفاده از ارزش افزوده برای ورزش گفت : 12000 میلیون ریال از این محل برای ورزشتخصیص داده شده که تاثیرات خوبی در پیشرفت حوزه ورزش در استان دارد.
   کاظم زاده بر حمایت از ورزش بانوان تاکید داشت و افزود : تجلیل از هیات های ورزشی و مدال آوران ملی و استانی در دو بخش اقایان وبانوان یکی دیگر موضاعاتی است که باید در سر لوح اداره کل قرار گیرد
   وی همچنین گفت : 700 میلیون ریال برای ورزش شهرستانهای دهلران ، آبدانان ، دره شهر و بدره اختصاص یافت.
   درپایان هریک ازهیئتهای ورزشی درخصوص مسائل ومشکلات خود نکاتی رابیان کردند و درجهت برطرف کردن آن خواستار پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش وجوانان استان شدند
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,566,980
تعداد بازدید امروز : 409
تعداد بازدید دیروز : 1,690
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.