جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در ایلام برگزار شد

   همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در ایلام برگزار شد

   مدیر کل ورزش و جوانان ؛ ورزش پیاده روی همگانی راهی به سوی سلامت و نشاط اجتماعی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان ایلام ؛ این همایش راس ساعت 7 صبح با حضور مقامات ارشداستان ، مدیرکل ورزش و جوانان ، کریمی سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستلان ایلام ،دبیر فدراسیون ، شهردار ، اعضای شورای شهر ، معاون امور ورزش اداره کل وحد اکثری مردم استان برگزار شد
   این مراسم به صورت زنده از شبکه سوم سیما وشبکه استانی پخش شد و در پایان نیز پس از جایزه ویژه که خودرو سواری پراید بود جوایز نفیسی دیگری به قید قرعه به شرکت‌ کنندگان تعلق گرفت.
   حیدرزاده در حاشیه این مراسم گفت : ورزش همگانی به ویژه پیاده روی یکی از اصلی ترین پایه های افزایش سطح سلامتی وپیشگیری از اسیب های جسمی وروانی وهمچنین در افزایش نشاط وشادابی جامعه مستیم در ارتباط است .
   وی افزود : بارها مقام معظم رهبری بر توسعه ورزش همگانی تءکید ویژه داشته اندوبر این اساس دولت از ابتدای مدیریتش بر توسعه ورزش همگانی بعنوان شعار اصلی عنوان کرد .
   مدیر کل ادامه داد : اداره کل ورزش و جوانان بسیار خرسند است که موفق شده و توانسته در استان ورزش را در سبد خانواده ها قرار دهد وبر اساس برگه های تعرفه موجود امروز بیش از یک صد هزار نفر از همشهریان عزیز در این همایش پیاده روی حضور پیدا کرده اند .
   این مسؤل اضافه کرد : فرزندان این استان توانسته اند با حمایت مسؤلان ومردم ورزش دوست این خطه در میادین جهانی ، آسیائی وبین المللی پرچم سه رنگ کشورمان به اهتزاز در آورند وافتخاری دیگر در عرصه ورزش برای استان وکشور به ارمغان بیاورند .
   در ادامه سخنان کلانتری معاون سیاسی امیتی استانداری حضور پر شور مردم در این همایش نشان از همبستگی وهمدلی مردم را عنوان کرد .ایشان ادامه داد : همه ما از طریق سلامت می توانیم به اهدافمان برسیم وتنها راه سلامت ورزش همگانی است .
   صادقیان شهردار ایلام افزود : برای ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین شهروندان بزودی در شهر ایلام جاده سلامت ساخته خواهد شد وهمچنین برای اینکه بانوان بتوانند به فعالیت ورزشی خود ادامه دهند پارک بانوان ساخته خواهد شد.
   شهردار ایلام اذعان کرد : تعداد ورزشکاران افتخار آفرین استان هر روز بیشتر می شوند و در حد توان با همیاری اعضای شورای اسلامی شهر از قهرمانان و تیم های قهرمان حمایت خواهیم کرد .
   شهردار ایلام در پایان گفت : برای اینکه همشهریان ایلامی بتوانند ورزش صبحگاهی انجام دهند مکان هائی در پارک های محله ای در نظر گرفته شده است .
   در پایان این مراسم خودرو سواری پراید که جایزه ویژه این مراسم بود توسط مسئولین قرعه کشی وسویچ آن تحویل برنده قرار گرفت با اعلام مجری شبکه سه سیما دیگر جوایز در محل دفتر هیئت همگانی استان واقع در استادیوم جهان پهلوان تختی شهر ایلام قرعه کشی خواهد شد
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,567,099
تعداد بازدید امروز : 528
تعداد بازدید دیروز : 1,690
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.