جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با حضور نایب رئیس فدراسیون جانبازان ج.ا.ا ؛

   با حضور نایب رئیس فدراسیون جانبازان ج.ا.ا ؛

   با حضور نایب رئیس فدراسیون جانبازان ج.ا.ا ؛

   جلسه تخصصی با معاون امور ورزش ورئیس هیئت ورزشهای جانبازان ومعلولین استان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ جلسه ی با حضور صفار زاده نایب رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان ومعلولین ، جنگلی معاون ورزش در محل اداره کل برگزار شد .
   هدف از این جلسه بررسی مسایل وبرنامه های پیشرو هیئت و همچنین واگذاری سالن میمک شهر ایلام بصورت اختصاصی با شرایط به هیئت ورزش های جانبازان ومعلولین استان از طریق تفاهم نامه .
   جنگلی با اشاره به افتخارات ورزش جانبازان و معلولین در سالهای متمادی اظهار داشت: ورزشکاران فدراسیون جانبازان و معلولین نشان داده اند که معلولیت محدودیت ندارد واین عزیزان این را به اثبات رساندند که در رشته های مختلف در رقابت های آسیایی جهانی و پارالمپیک برای کشورمان افتخار آفرین کسب کردند
   وی افزود: هر جا علم در کنار عمل قرار گرفته است قطعا تضمین موفقیت بیشتر خواهد بود و باید تلاش نماییم تا فاصله ورزش جانبازان با دیگر رشته ها به حداقل برسد تا از ظرفیت های موجود در استان در جهت بهبود عملکرد و کسب موفقیت استفاده نماییم.
   در مراسم امضای این تفاهم نامه ، سید باقری رئیس امور استانهای فدراسیون ، مهدیه مدیر حراست اداره ورزش ولطفی مقدم رئیس هیئت وحیدریان دبیر هیئت حضور داشتند.
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,567,025
تعداد بازدید امروز : 454
تعداد بازدید دیروز : 1,690
آخرین به روزرسانی : 1397/11/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.