جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • در نشست صمیمی نماینده مردم با رؤسای هیئت های ورزشی استان ؛

   در نشست صمیمی نماینده مردم با رؤسای هیئت های ورزشی استان ؛

   در نشست صمیمی نماینده مردم با رؤسای هیئت های ورزشی استان ؛

   مدیر کل ورزش و جوانان ایلام : با حمایت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پروژه های نیمه تمام به اتمام خواهد رسید

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان , بهروز حیدر زاده در نشست صیمی دکتر میرزایی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی با روسای هیئت های ورزشی استان گفت :کسب مدال های مختلف ورزشکاران استان در سطح کشوری و بین المللی نام ایلام را همواره در کشور و جهان به صدا درآوردند .
   وی همچنین از اعزام بیش از ١٧ ورزشکار به مسابقات اسیایی در سال آینده خبر داد و افزود : برای بیشتر دیده شدن استعدادهای ورزشکاران در میادین مختلف ورزشی نیازمند حمایت نمایندگان مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی است که امیدوارم بیشتر از گذشته این ورزشکاران برای استان مدال کسب کنند.
   حیدرزاده ادامه داد: حضور ورزشکاران در سطح بین الملل حاصل تلاش مربیان و هیات های ورزشی استان است که تمام تلاش های خود را برای انتقال تجربه های تأثیر گذار به ورزشکاران نموده اند.
   وی گفت: هم اکنون ٣۴پروژه نیمه تمام در استان وجود دارد که با تخصیص اعتبار به موقع می تواند این پروژه ها به زودی مورد بهره برداری قرار گیرند.
   وی کمبود اعتبارات ورزشی را یکی از مشکلات همیشگی ایلام دانست وتصریح کرد : در حال حاضر ٣٢۰هیات ورزشی در استان ایلام فعالیت دارند که این اعتبارات جوابگوی کمبودهای موجود نیست اما می تواند تاثیرگذار باشد.
   مسؤل ورزش استان همچنین سرانه ورزشی استان به ازای هر نفر ۸۶ سانتی متر عنوان کرد و گفت : شاخص سرانه ورزشی در شهرستان های دهلران و مهران بیش از یک متر و ۲۰ سانتی است.
   میرزائی نماینده مردم استان ایلام در مجلس دهم گفت : کمبود اعتبارات ورزشی همواره از مهمترین مشکلات اداره کل ورزش و جوانان و هیات های ورزشی بوده و این امر سبب شده انتخاب روسای هیات ها از میان افرادی که قدرت جذب منابع مالی دارند صورت بپذیرد.
   جلال میرزایی ادامه داد : امیدواریم با افتتاح فازهای بعدی پتروشیمی ایلام از منابع درامد برای کمک مالی به هیات های ورزشی استان استفاده شود.
   وی اظهار داشت: ایجاد محیطی شاد و با نشاط برای جوانان همواره می تواند اینده درخشان را برای این قشر رقم بزند.
   در پایان این نشست روسای هیات های ورزشی استان با بیان مشکلات حورزه های مربوط خود خواستار حمایت نمایندگان شدند.
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,569,563
تعداد بازدید امروز : 1,475
تعداد بازدید دیروز : 1,518
آخرین به روزرسانی : 1397/11/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.