جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان چرداول
   • برگزاری هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان چرداول با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام

    برگزاری هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان چرداول با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام

    هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان دوشنبه 21 اسفند ماه، با حضور مدیرکل ورزش وجوانان، فرماندار شهرستان چرداول، رئیس اداره ورزش چرداول و اعضای ستاد ساماندهی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان چرداول؛ هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان روز دوشنبه 21 اسفند ماه، با حضور حیدر زاده مدیرکل ورزش وجوانان، یگانه فرماندار شهرستان چرداول، نیک سرشت رئیس اداره ورزش چرداول و اعضای ستاد ساماندهی در محل سالن جلسات فرمانداری با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید برگزار شد.
    در این جلسه حیدرزاده ضمن تبریک روز شهید وتبریک پیشاپیش سال نو ، از اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان تشکر وقدردانی کرد وعنوان نمود شهرستان چرداول بیشترین جلسات ستاد در سطح شهرستان را برگزار نموده که دارای کیفیت مطلوبی نیز بوده اند. همچنین دارای بیشترین تعداد سمن نیز میباشد و دارای عملکرد خوبی هستند. از همین حیث جزو شهرستان های برتر استان ایلام می باشد.
    مدیرکل ورزش وجوانان همچنین بیان کرد با کمک فرمانداری وهمچنین تعامل با مسئولین استانی، تلاش خواهیم کرد مشکلاتی که در اجرایی شدن مصوبات این جلسات هستند را مرتفع کنیم.
    وی همچنین ضمن ارایه توضیحاتی در خصوص ستاد ساماندهی امور جوانان افزود: خوشبختانه استان ایلام در حوزه جوانان در سطح کشور وضعیت مطلوبی دارد و جزو استان هایی که در رتبه بالای کشور قرار گرفته است و انشاءالله تلاش میکنیم با برنامه ریزی های خوب در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید، مشکلات موجود در حوزه اشتغال جوانان را مرتفع نماییم.
    در ادامه فرماندار شهرستان چرداول ضمن تبریک روز شهید و تبریک سال نو، همچنین تبریک روز مادر و سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (ع)، عنوان کرد ساماندهی امور جوانان اول فقط مختص اداره ورزش نیست، ثانیا اصلا مختص به حوزه ورزش نیست وشامل حوزه های مختلف مانند کسب وکار، آموزش های مهارتی، آسیب های اجتماعی، فضای مجازی، حجاب و عفاف و مسائل فرهنگی است. به همین جهت شایسته است همه دستگاهها در ساماندهی امور جوانان مشارکت فعال داشته باشند.
    یگانه همچنین در بحث توسعه و ساخت فضاهای ورزشی عنوان کرد خوشبختانه امسال بودجه ی نسبتا خوبی در حوزه ورزش داشتیم و بیشترین پروژه های ورزشی در سطح استان مربوط به چرداول است. و قول میدهیم برای سال اینده نیز بودجه عمرانی ورزش را بصورت ویژه در دستور کار قرار دهیم.
    نیک سرشت رئیس اداره ورزش چرداول ضمن عرض خیر مقدم خدمت مدیر کل ورزش و جوانان استان و فرماندار شهرستان، عملکرد این اداره در حوزه جوانان و ستاد ساماندهی در سال 96 رابرای حضار تشریح کرد.
    وی با شاره به عناوین جلسات، از مصوبات خوبی که انجام شده و نتایج آنها و نیز مصوباتی که بلاتکلیف مانده اند صحبت کرد. .
    وهمچنین ایشان با اشاره به فعالیت درخشان این اداره در حوزه مشارکت های اجتماعی، آماری از واگذاری ماموریت های سازمانی به سمن ها وعناوین مختلف برنامه های آنها که در حوزه های آسیب های اجتماعی، نشاط و سلامت، کارآفرینی، حجاب و صیانت از حقوق شهروندی اجرا نموده اند را بیان کردند .
    وی همچنین ضمن تشکر وقدردانی از ادارات در اجرای مصوبات مطرح شده، از اعضاء ستاد خواستار جدیت و پیگیری ویژه در اجرای مصوباتی که در حوزه طلاق در جلسات گذشته به تصویب رسیده شد
    در پایان از ادارات برتر این حوزه( ادره ارشاد اسلامی، اداره بهزیستی، اداره فنی و حرفه ای و اداره کمیته امداد) با اهدا لوح تقدیر وجوایز نقدی تقدیر وتشکر به عمل آمد.
    گالری
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,709,449
  تعداد بازدید امروز : 459
  تعداد بازدید دیروز : 1,607
  آخرین به روزرسانی : 1398/01/02
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.