جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان در گفتگو با روابط عمومی

   مدیرکل ورزش و جوانان استان در گفتگو با روابط عمومی

   مدیرکل ورزش و جوانان استان در گفتگو با روابط عمومی

   حیدرزاده در گفتگو با روابط عمومی گفت : حمایت مالی ومعنوی از ورزش استان امری جدی است

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ بهروز حیدرزاده مدیرکل ورزش استان در گفتگو با روابط عمومی با اشاره به اثرات ورزش گفت : ورزش استان در حال رشد وتوسعه است در بیشتر مناطق دور دسترس ایلام زیر ساخت های ورزشی فراهم شده است .
   وی افزود : با توجه به روستائی بودن بیشتر با فت استان از سالهای مدید ، ورزش های بومی ومحلی برای ایجاد نشاط وشادابی و تخلیه انرژی جوانان نقش اول داشته اما امروز با ورود صنعت به بدنه ورزش وصنعتی شدن جهان ورزش در ایران توجه نظام ودولتمردان کشور به خود جلب کرده وبرای رشد وتوسعه ورزش سرمایه گذاری می شود .
   ایشان اضافه کرد : امروزه با توجه به پیشرفت علوم و فناوری، هر گونه تغییر جدید می تواند آثار متفاوتی را در کلیه ابعاد زندگی فردی، اجتماعی و اقتصادی انسان به وجود آورد ، اما از این میان عواملی مانند ورزش در سلامت انسان تاثیرگذار است وباتوجه به تاکید مقام معظم رهبری (دامه ظله ) بر اهمیت ورزش همگانی برسلامت جامعه این موضوع فراگیر نیاز به مشارکت مردم دارد .
   مدیرکل ادامه داد : باتوجه به اینکه در سال 96 بالغ بر 1030 عنوان تیمی وانفرادی کشوری ، بین امللی ، اسیایی وجهانی توسط فرزندان استان در میادین ورزشی بدست آمده است و نشان از رشد چشمگیر ورزش در استان است واین امر نیاز به حمایت مالی ومعنوی دارد ومهم نیست حمایت دولتی یا غیر دولتی باشد مهم حمایت است .
   مقام ارشد ورزش استان با اشاره به جایگاه ورزش استان در مرکز گفت : در تعدادی از شاخصها در دو حوزه ورزش و جوانان ایلام در خوبی قرار دارد وبا حمایت خیرین استان و ورود بخش خصوصی می توان این جایگاه را ارتقا داد .
   در پایان حیدرزاده تشریح کرد : تا پایان سال جاری برای قدردانی از زحمات روسای ونواب رئیس هیئت های ورزشی برنامه تجلیل برگزار خواهد شد وطی مراسمی با حضور مقام عالی دولت در استان ودیگر مسئولان از زحمات آنان تجلیل بعمل خواهد آمد .
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,569,685
تعداد بازدید امروز : 1,597
تعداد بازدید دیروز : 1,518
آخرین به روزرسانی : 1397/11/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.