جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان ایوان
   • آغاز عملیات بازسازی و مرمت زمین چمن استادیوم شهید پیرحیاتی شهرستان ایوان

    آغاز عملیات بازسازی و مرمت زمین چمن استادیوم شهید پیرحیاتی شهرستان ایوان

    عملیات مرمت و بازسازی زمین چمن استادیوم شهید پیرحیاتی ایوان در حال اجرا است.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان ؛ امیر خانیان رییس اداره ورزش و جوانان این شهرستان گفت : زمین چمن استادیوم شهید پیرحیاتی شهر ایوان در سال 1359 افتتاح شده است که این استادیوم با توجه به اینکه آن زمان تنها استادیوم ورزشی این شهرستان بوده و مسابقات فوتبال زیادی در آن انجام گرفته به همین منظور در دهه هفتاد مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت
    وی افزود : با گذشت سه دهه هیچگونه بازسازی در آن صورت نگرفته و به همین دلیل فاقد استفاده ورزشکاران بود و هیچ مسابقه ای در آن برگزار نشد و بصورت بلا استفاده مانده بود.
    خانیان ادامه داد : با هماهنگی وپیگیری اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان با اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام و تأمین اعتبار توانستیم در اواسط سال 1396 کار بازسازی و مرمت آن آغاز شود.
    ایشان در ادامه به این نکته اشاره کرد و افزود: زمین چمن استادیوم شهید پیرحیاتی در سالهای گذشته از آب شرب جهت آبدهی آن استفاده شده ولی با تلاش و پیگیریهای مداوم اداره ورزش و جوانان شهرستان ، مجوز حفر چاه آب و با استفاده از دستگاه اتوماتیک جهت آبیاری زمین چمن صادر گردید تا انشاله در صورت اتمام این پروژه آبیاری آن به آسانی صورت گیرد.
    رییس اداره ورزش و جوانان در پایان یادآور شد: که زمین چمن استادیوم شهید پیرحیاتی بصورت طبیعی می باشد و پیست دو و میدانی در این زمین احداث میشود.
    (( با کانال روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان به روز باشید.))
    OnlinVarzeshIvan@
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,569,365
  تعداد بازدید امروز : 1,277
  تعداد بازدید دیروز : 1,518
  آخرین به روزرسانی : 1397/11/03
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.