جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هم اندیشی بانوان نواب رئیس هیئتهای ورزشی، مربی و صاحبان باشگاه های خصوصی چرداول با رئیس گروه ورزش بانوان استان

   هم اندیشی بانوان نواب رئیس هیئتهای ورزشی، مربی و صاحبان باشگاه های خصوصی چرداول با رئیس گروه ورزش بانوان استان

   رئیس گروه ورزش بانوان استان در خصوص تهیه وسایل ورزشی برای بانوان روستایی و همگانی، تهیه تشک ایمنی هیئت ژیمناستیک قول پیگیری داد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان چرداول؛ جلسه هم اندیشی بانوان نواب رئیس هیئتهای ورزشی، مربی و صاحبان باشگاه های خصوصی چرداول با رئیس گروه ورزش بانوان استان روز سه شنبه هجدهم اردیبهشت در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.
   دکتر نیک سرشت رئیس اداره ورزش و جوانان چرداول در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به قبادی رئیس گروه امور بانوان استان و سایر حاضرین در جلسه، از تلاشها و زحمات بانوان مربی و موسسین باشگاههای خصوصی شهرستان تشکر کرد.
   ربیعی مسؤل ورزش بانوان در جلسه عنوان کرد، حضور همیشگی و مشارکت بانوان مربی در برنامه ها، جلسات وعرصه های ورزشی باعث دلگرمی بیشتر بانوان ورزشکار و ترغیب آنها جهت مشارکت در تمامی زمینه های فرهنگی ورزشی می­شود. همچنین وی با ارائه عملکرد به معرفی وضعیت ورزش بانوان شهرستان پیشرفتها، نیازها و کمبودهای این بخش از ورزش شهرستان پرداخت و ادامه جلسه را به بیان دغدغه های بانوان مربی از زبان خودشان سپرد.
   در ادامه خانم قبادی رئیس گروه امور بانوان استان نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته جوان و خیر مقدم ، از زحمات خانم نیک سرشت رییس ادار و کارکنان اداره ورزش و جوانان، بانوان مربی و نواب رئیس هیئتهای ورزشی که با دست خالی ورزش بانوان را در این شهرستان فعال نگه داشته اند تقدیر نمود.
   وی ضمن پاسخ به سوالات حاضرین در جلسه، در مورد برخی درخواست ها و نیازهای مطرح شده نیز قول مساعد دادند. از جمله درخواستهای مورد قبول، کمک و حمایت مالی از حداقل دو علاقمند به شرکت در کلاسهای مربیگری در رشته های مختلف، به معرفی اداره ورزش شهرستان میتوان نام برد.
   رییس گروه ورزش بانوان استان همچنین در موارد مهمی از جمله تهیه وسایل ورزشی جهت بانوان روستایی و همگانی، تهیه تشک ایمنی هیئت زیمناستیک، برگزاری اردوی برای امور بانوان، پیگری در خصوص برگزاری کلاس های بدون شهریه برای افراد معرفی شده، برگزاری کلاس های آمادگی برای ناجیان خانم، پیگیری شهریه ورودی مسابقات قهرمانی استان و با هماهنگی کارشناس امور بانوان شهرستان برگزاری کارگاه پرامید برای بانوان قول های مساعدی به حاضرین در جلسه بیان نمود.
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,569,451
تعداد بازدید امروز : 1,363
تعداد بازدید دیروز : 1,518
آخرین به روزرسانی : 1397/11/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.