جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان چرداول
   • تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید هیئت ووشو شهرستان چرداول

    تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید هیئت ووشو شهرستان چرداول

    حمید خاصی به عنوان رئیس هیات ووشو شهرستان چرداول معرفی شد.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان چرداول؛ یکشنبه 23 اردیبهشت جلسه تودیع و معارفه رؤسای هیئت ووشو این شهرستان با حضور نیک سرشت رئیس اداره ورزش و جوانان چرداول، عبدالرحمن غلامی رئیس هیئت ووشو استان، روسای جدید و قدیم، مربیان و ورزشکاران ووشو شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
    در این جلسه نیک سرشت رئیس اداره، ضمن خوش آمدگویی به حضار وتقدیر و تشکر از زحمات عباس اولیایی در طول دوران تصدی هیئت ووشو شهرستان، حمید خاصی را به عنوان رئیس جدید این هیئت معرفی نمود.
    وی ضمن ارزوی سلامتی و موفقیت برای آقای خاصی در ادامه راه، از همه دست اندرکاران ووشو شهرستان خواستند با تعامل و همکاری بیشتر برای موفقیت بیش از پیش ووشو شهرستان تلاش نمایند.
    نیک سرشت در ادامه گفت : حضور ورزشکاران مطرحی نظیر برادران فاضلی که موفقیت های ملی و بین مللی متعددی کسب کرده اند سبب شده ووشو در بین نونهالان، نوجوانان و جوانان شهرستان طرفداران فراوانی پیدا کند و امیدواریم این استقبال کم نظیر زمینه ساز ظهور قهرمانان دیگری در شهرستان باشد..
    نیک سرشت اضافه کرد انتظار داریم که رئیس جدید هیئت همه تلاش خود را برای گسترش این ورزش در در تمام بخش ها و سطوح شهرستان به کار گیرد و همچنین رییس پیشین نیز با انتقال دانش و تجارب ارزشمند خود حامی مجموعه جدید مدیریتی ووشوو شهرستان در ادامه مسیر باشد.
    در پایان ضمن اهدای لوح و هدیه از طرف اداره ورزش و جوانان چرداول و هیئت ووشو استان از زحمات اولیایی تقدیر و ابلاغ ریاست هیئت ووشو چرداول برای مدت یک سال به خاصی که قبلا نیز به عنوان دبیر هیئت ووشو شهرستان فعالیت داشته است، تسلیم شد.
    گالری
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,634,588
  تعداد بازدید امروز : 611
  تعداد بازدید دیروز : 2,458
  آخرین به روزرسانی : 1397/11/26
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.