جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید هیئت تکواندو شهرستان چرداول

   تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید هیئت تکواندو شهرستان چرداول

   جهانگیر علیکرمی عهده دار مسئولیت هیات تکواندو شهرستان چرداول شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان چرداول؛ دوشنبه 24 اردیبهشت جلسه تودیع و معارفه هیئت تکواندو این شهرستان با حضور دکتر نیک سرشت رئیس اداره ورزش و جوانان چرداول، روسای جدید و قدیم، پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران تکواندو شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
   در این جلسه نیک سرشت رئیس اداره، ضمن خوش آمدگویی به حضار وتقدیر و تشکر از زحمات آقای جاسم عباسی در طول دوران تصدی این هیئت ، آقای علیکرمی که از مربیان برجسته شهرستان بوده و در پرورش و رشد استعدادهای ورزشی شهرستان نقش داشته را به عنوان رئیس جدید این هیئت معرفی نمود.
   وی افزود؛ آقایان عباسی و علیکرمی هردو از اساتید و پیشکسوتان شناخته شده تکواندو شهرستان هستند که علیرغم محدویت ها و کمبود امکانات توانسته اند با کسب عناوین مختلف استانی و کشوری رتبه شهرستان را در سطح استان ارتقاء دهند و خوشبختانه هم اکنون جزو شهرستان های برتر استان در این رابطه هستیم.
   نیک سرشت در ادامه گفت: خارج از بحث مسئولیت انتظار داریم که این اساتید همچون گذشته همه تلاش خود را برای گسترش این ورزش در در تمام بخش ها و سطوح شهرستان به کار گیرند و با انتقال دانش و تجارب ارزشمند خود مسیرهای موفقیت را برای جوانان شهرمان هموار سازند.
   در پایان با اهدای لوح و هدیه از طرف اداره ورزش و جوانان چرداول از زحمات آقای عباسی تقدیر و قدردانی به عمل آمد و ابلاغ ریاست هیئت تکواندو چرداول به آقای علیکرمی ، تسلیم شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,569,671
تعداد بازدید امروز : 1,583
تعداد بازدید دیروز : 1,518
آخرین به روزرسانی : 1397/11/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.