جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان چرداول
   • برگزاری مسابقات فوتبال جام رمضان در شهرستان چرداول

    برگزاری مسابقات فوتبال جام رمضان در شهرستان چرداول

    در جلسه ای با حضور نیک سرشت رییس اداره و هیئت فوتبال شهرستان به منظور اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی در ماه مبارک رمضان، در خصوص اجرای یک دوره مسابقه فوتبال تحت عنوان جام رمضان با حضور تیم های سطح شهرستان تصمیم گیری شد.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان چرداول؛ در جلسه روز سه شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه با حضور نیک سرشت رییس اداره و هیئت فوتبال شهرستان به منظور اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی در ماه مبارک رمضان، در خصوص اجرای یک دوره مسابقه فوتبال تحت عنوان جام رمضان با حضور تیم های سطح شهرستان تصمیم گیری شد.
    در این جلسه نیک سرشت ضمن خیرمقدم و تبریک پیشاپیش ماه پربرکت و با فضیلت رمضان به حاضرین گفت این ماه ماه مهربانی، ماه دوستی و اتحاد مسلمانان سراسر جهان است، بنابراین وظیفه همه ما این است که با اجرای برنامه های مختلف این را نشان دهیم.
    وی همچنین گفت به منظور جذب و علاقه مندی بیشتر جوانان به ورزش، بایستی تلاش شود این مسابقات در سطح کیفی و کمی قابل قبولی برگزار شود.
    در ادامه و پس از بحث و تبادل نظر حضار تصمیم گرفته شد این مسابقات تحت عنوان "جام رمضان جام اتحاد و دوستی" در شهرستان برگزار گردد.
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,637,721
  تعداد بازدید امروز : 791
  تعداد بازدید دیروز : 2,953
  آخرین به روزرسانی : 1397/11/27
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.