جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس هیات پینگ پنگ استان ایلام انتخاب شد

   رئیس هیات پینگ پنگ استان ایلام انتخاب شد

   رئیس هیات پینگ پنگ استان ایلام انتخاب شد

   کرم اله پوراسماعیل به مدت چهار سال رئیس هیات پینگ پنگ استان ایلام شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام؛مجمع عمومی انتخابات رییس هیات پینگ استان ایلام امروز با حضور رییس فدراسیون پینگ پنگ و مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد. در این مجمع، کرم اله پور اسماعیل تنها کاندید این مجمع با کسب 11 رای از مجموع 15 رای، به مدت 4 سال به عنوان رییس هیات پینگ پنگ استان ایلام انتخاب شد.

   مهرداد علی قار داشی رئیس فدراسیون پینگ پنگ کشور با اشاره به اینکه سالانه 40 مورد مسابقه حرفه ای در سراسر کشور برگزار می شود، گفت: استان ایلام در دهه 80 در رشته پینگ پنگ جایگاه مطلوبی داشت اما در سال های اخیر افت نشان داده که برای تقویت روحیه ورزش حرفه ای در این استان، سال 98 میزبان مسابقات کشوری پینگ پنگ خواهد بود.

   وی افزود: در نظر داریم که در سال جاری، دو کارگاه حرفه ای پینگ پنگ برای ارتقای سطح کیفی این رشته ورزشی با حضور اساتید برتر کشوری و جهانی در ایلام برگزار کنیم.

   حیدر زاده مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: 40 خانه ورزشی در 40 روستای استان در حال احداث است که در این خانه های ورزشی به حرفه پینگ پنگ توجه شده و 40 دستگاه میز پینگ پنگ در خانه های ورزشی استان مجهز می شوند.

   حیدر زاده افزود: در سال گذشته بیش از 500 میلیون ریال در رشته پینگ پنگ در شهرستان ها هزینه شده است.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: در حال تشکیل کمیته های استعدادیابی هستیم تا استعدادهای رشته های ورزشی به ویژه پینگ پنگ در بین دانش آموزان شناسایی شود.

   در استان ایلام، 200 ورزشکار حرفه ای سازمان یافته در رشته پینگ پنگ فعالیت می کنند.

   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,569,537
تعداد بازدید امروز : 1,449
تعداد بازدید دیروز : 1,518
آخرین به روزرسانی : 1397/11/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.