جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حامد عزیزنصرتی رئیس هیات ژیمناستیک استان ایلام شد

   حامد عزیزنصرتی رئیس هیات ژیمناستیک استان ایلام شد

   حامد عزیزنصرتی رئیس هیات ژیمناستیک استان ایلام شد

   حامد عزیز نصرتی در حضور رئیس فدراسیون ژیمناستیک ج.ا.ا. و حیدرزاده مدیر کل ورزش و جوانان با رای اعضای مجمع ژیمناستیک برای چهار سال سکاندار هیات ژیمناستیک استان ایلام شد

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام؛مجمع عمومی انتخابات رئیس هیات ژیمناستیک استان ایلام روز سه شنبه ٨ خرداد با حضور رئیس فدراسیون زهرا اینچه درگاهی و نایب رییس مجمع بهروز حیدرزاده در سالن جلسات فرهنگسرای جوان شهر ایلام برگزار شد.

   رییس فدراسیون ژیمناستیک در انتخابات مجمع ژیمناستیک در استان ایلام گفت: برگزاری مسابقات ژیمناستیک سبب می شود فدراسیون بتواند از استعداد هایی که شناخته شده اند، نهایت استفاده را ببرد.

   زهرا اینچه درگاهی افزود: وجود ظرفیت ورزشی در استان ایلام به فدراسیون ژیمناستیک کمک می کند زمینه برگزاری دوره های اموزشی و ارتقا سطح داوری و مربیگری را در این رشته ورزشی فراهم می سازد.

   وی بیان داشت: ساماندهی و اصلاح ساختار فدراسیون ژیمناستیک سب شده است بانوان به این رشته ورزشی اهمیت دهند و شرایط موجود با رشد و توسعه مواجهه خواهد شد.

   مدیرکل ورزش و جوانان ایلام در این مراسم گفت: برای معرفی استعدادهای ورزشی بایستی نگاه مسولان به ورزش ژیمناستیک ویژه باشد لذا بایستی در این راستا استعداد ها شناسایی تا زمینه پیشرفت فراهم شود.

   بهروز حیدرزاده افزود: همدلی, تعامل و همکاری مسولان مربوطه برای این ورزش سبب شده است استان ایلام در تمامی رشته های ورزشی از جمله ورزش ژیمناستیک در جایگاه خوبی در کشور قرار گیرد و ما نیز می توانیم با تشکیل پایگاه مربوطه موفقیت های روز افزون کسب نماییم.

   وی ادامه داد: ورزشکاران استان توانسته با کمترین امکانات مدال های متعدد ورزشی کسب نماید که این نشان از وجود استعدادهای خوب در استان است و تقویت زیر ساخت ها می تواند حمایت سرمایه گذار را به دنبال داشته باشد.

   وی ارزیابی رشته های ورزشی در هر فصلی در استان را برطرف کردن چالش های کاری عنوان و اظهار داشت: خوشبختانه مجموعه خوبی در بحث ورزشی در استان شکل گرفته است که انتظار می رود مسولان ورزشی با همفکری و برنامه ریزی راهکارهای مناسبی ارائه داده شود تا نام استان همواره در کشور و جهان بدرخشد.

   حیدرزاده ادامه داد: در راستای رفاه حال ورزشکاران در صدد هستیم با جذب بودجه سالن ژیمناستیک استان به دو مورد افزایش یابد که توسعه این فضاها بدون شک کسب قهرمانی ژیمناستیک کاران استان را چند برابر خواهد کرد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان داشت: میزبانی برگزاری مسابقات کشوری ژیمناستیک در استان ایلام سبب می شود خانواده بیشتر از گذشته به سمت این ورزش سوق داده شوند از این رو توجه به مقوله مهم و ضروری است.

   وی در ادامه از تشکیل کمیته استعداد یابی با حمایت اموزش و پرورش در استان خبر داد و گفت: اگر در این راستا طرح آمایش منطقه ی جهت استعداد یابی در شهرستان های استان اجرا شود می توان تمام رشته های ورزشی از جمله ورزش ژیمناستیک ورود پیدا کرد و در نتیجه حضور آنان را در بازی های اسیایی و جهانی پیش بینی کرد.

   وی در پایان از توجه ویژه فدراسیون ژیمناستیک به استان های کمتر توسعه یافته از جمله استان ایلام در جهت پیشرفت استان تشکر و قدردانی کرد.

   لازم به ذکر است, از 3 کاندید تایید شده جهت شرکت در مجمع انتخاب رئیس هیاتی 2 نفر انصراف خود را به مدیر کل ورزش و جوانان استان تسلیم نمودند .که در پایان تنهاحامد عزیزنصرتی بود که توانست با کسب ١٧رای از١٧ رای موخذه به مدت ۴ سال رئیس هیات ژیمناستیک استان ایلام شد.

   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,704,409
تعداد بازدید امروز : 415
تعداد بازدید دیروز : 2,067
آخرین به روزرسانی : 1397/12/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.