جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان سیروان
   • دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان سیروان برگزار شد

    دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان سیروان برگزار شد

    دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع آسیب های اجتماعی در شهرستان سیروان برگزار شد

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان؛ بیست و دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سیروان با موضوع آسیب های اجتماعی و به ریاست موسی بیگی بخشدار مرکزی برگزار شد.
    موسی بیگی در ابتدای جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت: موضوع آسیب های اجتماعی امروزه به یکی از دغدغه های مهم مسولین نظام بویژه دولت محترم تدبیر و امید مبدل شده است.
    وی بیان داشت که خوشبختانه در سطح استان و به ویژه شهرستان سیروان بعضی از از آسیب های اجتماعی همچون متکدیان حرفه ای، دختران فراری، کارتن خوابی و غیره شیوع چندانی نداشته اما آسیب های دیگری از جمله طلاق، خودکشی و نزاع دسته جمعی در استان و شهرستان متاسفانه وجود دارد که نباید از آنها غافل شد و با ارائه برنامه های آموزشی و پیشگیری از بروز و افزایش این آسیب ها جلوگیری نمود.
    وی از تمامی مسئولین شهرستان خواست تا با برنامه ریزی منظم و مدون از تمامی ظرفیت های خود در راستای کنترل و کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی استفاده نمایند.
    در ادامه فرجی رییس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان بیان داشت، امروز جوانان ما در حوزه آسیب های اجتماعی نیاز مبرم به آموزش های فراگیر و راهنمایی و مشاوره در حوزه های تحصیلی، خانواده، مواد مخدر، فضای مجازی و دیگر مباحث فرهنگی و اجتماعی داشته و دستگاه های عضو ستاد می بایست با برنامه ریزی مناسب درجهت رفع نیازهای روحی و روانی آنان گام بردارند.
    وی افزود: رسالت اداره ورزش و جوانان از بدو شروع فعالیت، مبارزه با آسیب های اجتماعی بوده و از آنجا که بحث اساسی و مخاطب مورد نظر در این جلسات جوانان هستند، فعالیت های ورزشی می تواند عامل موثر و بازدارنده در آسیب های اجتماعی بین جوانان باشد. همچنین افزایش زیر ساخت های ورزشی در شهرستان می تواند در تخلیه انرژی مضاعف جوانان و جلوگیری از مهاجرت آنها مفید باشد.
    گالری
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 2,387,615
  تعداد بازدید امروز : 1,910
  تعداد بازدید دیروز : 2,248
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/22
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.