جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه میز خدمت در اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با حضور اعضای ستاد برگزار شد

   جلسه میز خدمت در اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با حضور اعضای ستاد برگزار شد

   جلسه میز خدمت در اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با حضور اعضای ستاد برگزار شد

   جلسه میز خدمت با حضور اعضای ستاد و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام؛مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام در جلسه ستاد میز خدمت که روزیکشنبه با حضور مسئولین و کارشناسان عضو این ستاد و شیخی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دردفتر مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شد ، اظهار داشت: میز خدمت بخشی از حقوق شهروندی است و باید دید که ارباب رجوع از ما چه می‌طلبد.

   وی افزود: باید ببینیم مردم از ما چه می‌خواهند و اینگونه نباشد که این موضوع به عنوان یک بخشنامه و دستورالعمل بوده ولی به آن عمل نشود.
   مدیر کل ورزش و جوانان با بیان اینکه میز خدمتی که دولت و رئیس‌جمهور بر آن تاکید دارد میزی است که خدمت انجام می‌دهد، بیان کرد: این میز باید ارباب رجوع را از سرگردانی خارج کرده و به طور شفاف‌ به کار ارباب رجوع سرعت ببخشد.
   حیدرزاده با بیان اینکه کارشناس مستقر در میز خدمت ادارات باید تسلط و اشراف کامل بر قوانین و مقررات، توانایی کافی در رفع مشکلات و هدایت ارباب رجوع به بخش‌های مختلف داشته باشد، عنوان کرد: تاکید من برای میز خدمت اداره کل این است که شخص مسئول در میز خدمت همه بخش‌ها و حوزه‌های مرتبط را شناخته و بتواند ارباب رجوع را به بخش‌های مختلف رهنمون سازد.
   مدیر کل با بیان اینکه اگر نیروی حرفه‌ای برای قرار گرفتن در میز ادارات نیست باید نیروی حرفه‌ای آموزش داده شود، عنوان کرد: هدایت مراجعین موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد
   .
   حیدرزاده با بیان اینکه پنجره واحد در سازمان‌های دارای ارباب رجوع که به کار کارشناسی تخصصی‌تری نیاز دارد باید اجرایی شود،گفت: پنجره واحد بخشی از میز خدمت است و در پنجره واحد باید در اسرع وقت پاسخ ارباب رجوع داده شود و میز خدمت بخش تکمیل‌کننده پنجره واحد است تا ارباب رجوع کمتر در طبقات و اتاق‌ها بگردد.
   مدیرکل ورزش و جوانان با بیان اینکه ممکن است در نوع کار و سرگردانی ارباب رجوع در ادارات خللی بوجود آید که زیبنده نظام و انقلاب و دولت نیست، افزود: تاکید دارم که در مورد رعایت حقوق شهروندی، میز خدمت دراسرع اجرا شده تا وقت کمتری از ارباب رجوع گرفته شود.
   در پایان اعزای اصلی ستاد مشخص و با دستور مدیر کل در اسرع وقت اجرایی خواهد شد
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,704,344
تعداد بازدید امروز : 350
تعداد بازدید دیروز : 2,067
آخرین به روزرسانی : 1397/12/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.