جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان سیروان
   • ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان سیروان برگزار شد

     ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان سیروان برگزار شد

    سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت در شهرستان سیروان برگزار شد.

    به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان شهرستان سیروان؛ صبح امروز جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت اوقات فراغت جوانان با حضور موسی بیگی بخشدار مرکزی به عنوان رییس جلسه، فرجی رئیس اداره ورزش و جوانان به عنوان دبیر جلسه و مدیران دستگاه های اجرایی به عنوان اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
    در ابتدای جلسه فرجی رییس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی تاکید بر اهمیت ساماندهی و اجرای برنامه های اوقات فراغت در شهرستان داشت.
    وی افزود: با پایان یافتن فصل امتحانات دوره های مختلف تحصیلی و آغاز فصل تطیلات تابستانی باید دستگا های اجرایی در قالب ستاد برنامه ریزی هوشمندانه کوتاه مدت و بلند مدت را برای نوجوانان و جوانان منطقه انجام دهند.
    ایشان در پایان بر وارد کردن اطلاعات پایگاه فراغتی در سامانه اوقات فراغت که در ادارات کل وجود دارد اقدام نمایند تاکید داشت و گفت: با استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد شهرستان فعالیت های خود در روستاهای آسیب پذیر و کم برخوردار به اجرا بگذارید تا بتوانیم در پایان فصل طی مراسمی از دستگاه هایی که عملکرد بهتری داشته اند تجلیل بعمل آوریم.
    در ادامه موسی بیگی بر اهمیت ساماندهی اوقات فراغت جوانان تاکید کرد و گفت: جوانان فقط دانش آموزان نمی باشند و غیر از آنان نیز جوان محسوب می شوند.
    بخشدار مرکزی توضیح داد: بحث مهمی که امروز ما داریم بحث قشری است که آینده کشور در دست اوست و دشمنان نظام دین را هدف قرار دادند چون در 8 سال دفاع مقدس مردم به اثبات رسانده اند که با هر گونه مبارزه ای مقابله خواهند کرد.
    موسی بیگی با اشاره به اهمیت اوقات فراغت گفت: تخیله انرژی جوانان به نوعی پیشگیری است. و آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد.
    وی افزود: کلیه برنامه ها از روستا شروع و بازدهی آن در مرکز ختم می شود. و از امکانات دهیاران و شوراها در مناطق آسیب پذیر بهره لازم ببریم و نیز آنان را در برنامه ها درگیر نمائیم تا بتوانیم جامعه سالم عاری از ناهنجاری ها داشته باشیم.
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,638,068
  تعداد بازدید امروز : 1,138
  تعداد بازدید دیروز : 2,953
  آخرین به روزرسانی : 1397/11/28
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.