جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان ایوان
   • بمناسبت ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن در شهرستان ایوان برگزار شد

    بمناسبت ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن در شهرستان ایوان برگزار شد

    محفل انس با قرآن در ماه رمضان با حضور تعدادی از ورزشکاران در شهرستان ایوان برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان، بمناسبت ماه پر فیض و برکت رمضان محفل انس با قرآن باحضور آیت اله یاسمی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان،کارکنان این اداره و ورزشکاران باشگاه تکواندو شهید سیروس دوبرا در سالن ورزشی این شهید والا مقام برگزار شد.
    ورزشکاران این باشگاه هریک به قرائت قرآن پرداختند و این محفل را با صدای زیبا و دلنشین خود نورانی کردند .
    سرپرست اداره ورزش و جوانان در پایان این محفل نکاتی در خصوص برگزاری محفل انس با قرآن بیان کرد و افزود: ورزشکاران در میادین ورزشی نه تنها به قوای جسمانی خود می پردازند بلکه بایستی روح خود را با قرآن آمیخته کنند.
    ایشان در ادامه گفت: ورزشکارانی که این دو خصلت داشته باشد یعنی قوای جسمانی و روحانی را تقویت کنند می توانند در میادین مختلف ورزشی صاحب عناوین مختلف ورزشی شوند و برای خود و جامعه ورزشی افتخار آفرینی کنند.
    آیت اله یاسمی بیان داشت : مربیان زحمتکش و با تجربه ای که برای رسیدن ورزشکاران به سکوی قهرمانی تلاش های مضاعفی انجام میدهند نقش بسزایی دارند و بایستی قدر زحمات این عزیزان را دانست.
    ایشان تصریح کرد: اگر ورزشکاری بتواند در میادین ورزشی صاحب مدال های خوش رنگ شود مدیون زحمات بی وقفه مربیانی است که با انتقال تجربیات خود توانستند ورزشکاران را به چنین جایگاهی برسانند که می توانند در میادین ورزشی حرفی برای گفتن داشته باشند.
    در پایان از عقیل نوری رییس هیات تکواندو شهرستان ایوان، مربیان زحمتکش باشگاه تکواندو شهید دوبرا، و والدینی که همراه بچه های ورزشکار خود در این محفل شرکت کردند تقدیر و تشکر بعمل آورد.
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,709,381
  تعداد بازدید امروز : 391
  تعداد بازدید دیروز : 1,607
  آخرین به روزرسانی : 1398/01/02
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.