جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • معارفه سرپرست جدید هیئت هندبال شهرستان چرداول

   معارفه سرپرست جدید هیئت هندبال شهرستان چرداول

   الماسی رییس هیات هندبال استان ضمن اعلام حمایت کامل از سرپرست جدید، قول مساعد دادند که هیئت استان در همه زمینه ها از جمله تخصیص تجهیزات و برگزاری مسابقات نهایت همکاری را با ایشان داشته باشند

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان چرداول؛ جلسه معارفه سرپرست جدید هیئت هندبال این شهرستان با حضور خانم نیک سرشت رئیس اداره ورزش و جوانان، آقای الماسی رئیس هیئت هندبال استان و آقای صابر نیاصفر سرپرست جدید هیئت هندبال شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
   نیک سرشت رئیس اداره ورزش ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای آقای نیاصفر در ادامه راه، عنوان کرد ایشان از قهرمانان بنام استان در ورزش هندبال هستند و سوابق ارزشمندی در این زمینه دارند به همین جهت این انتصاب را به فال نیک گرفته و امیدواریم نوید دهنده موفقیت های بیش از پیش هندبال در آینده باشد.
   وی همچنین افزود انتظار داریم سرپرست جدید هیئت از تجارب و تخصص خود برای گسترش این ورزش در تمامی بخش ها و سطوح شهرستان نهایت بهره را ببرد.
   در ادامه آقای الماسی ضمن اعلام حمایت کامل از سرپرست جدید، قول مساعد دادند که هیئت استان در همه زمینه ها از جمله تخصیص تجهیزات و برگزاری مسابقات نهایت همکاری را با ایشان داشته باشند.
   در پایان جلسه ابلاغ سرپرستی این هیئت به آقای نیاصفر تسلیم شد.
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,634,608
تعداد بازدید امروز : 631
تعداد بازدید دیروز : 2,458
آخرین به روزرسانی : 1397/11/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.