جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رییس اداره ورزش و جوانان سیروان: به منظور توسعه فضاهای ورزشی شهرستان یک دست صدا ندارد

   رییس اداره ورزش و جوانان سیروان: به منظور توسعه فضاهای ورزشی شهرستان یک دست صدا ندارد

   طالب فرجی در گفتگو با روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان اظهار داشت: توسعه فضاهای ورزشی شهرستان نیاز به نگرش مساعد مسئولان استان وشهرستان دارد

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان شهرستان سیروان؛ رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان در خصوص احداث فضاهای ورزشی در شهرستان چنین عنوان کرد: از ابتدای فعالیت سیروان به عنوان شهرستان تاکنون هیچگونه فضای ورزشی در این شهرستان تکمیل نگردیده است.
   وی با بیان اینکه براساس فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید رییس جمهور دولت تدبیر و امید بر توسعه ورزش همگانی در جهت داشتن جامعه سالم و بانشاط گفت: ورزش یکی از مهمترین اصول در مقابله با ناهنجاری ها جامعه امروز می باشد و برای مبارزه با آسیب های اجتماعی و مصون ماندن از نابسامانیهای زندگی با توجه به نگاه ویژه مقامات ارشد کشور در ساخت و احداث فضاهای متناسب با شرایط مناطق امروزه هزینه در ورزش اصراف نیست.
   مسئول ورزش شهرستان افزود: با توجه به وجود امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در دستگاه های اجرایی شهرستان می توانیم در دست در دست هم و بدور از بوروکراسی اداری در ساخت مناسب ترین فضاهای ورزشی در شهرستان سهیم باشیم.
   فرجی اظهار داشت: به گفته بزرگان یک دست صدا ندارد و شهرستان نیاز به آستین بالا زدن مسئولین شهرستانی و استانی و حتی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برای رسیدن به اهداف نظام و تحقق شعار سال 97 دارد.
   وی در پایان گفت: امیدوارم مسئولان استانی و شهرستانی در تخصیص اعتبارات اولیه برای ارتقا جایگاه ورزش شهرستان و افزایش سرانه ورزشی سیروان با نظر مساعد به این مسئله بنگرند.
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,634,468
تعداد بازدید امروز : 491
تعداد بازدید دیروز : 2,458
آخرین به روزرسانی : 1397/11/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.