جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین جلسه شورای ورزش همگانی استان ایلام برگزار شد

   اولین جلسه شورای ورزش همگانی استان ایلام برگزار شد

   اولین جلسه شورای ورزش همگانی استان ایلام برگزار شد

   معاون سیاسی استاندار ایلام : ورزش همگانی باید دربین مردم گسترش یابد

   به‌گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ نوذری در جلسه شورای ورزش، همگانی استان ایلام گفت: ورزش مهمترین موضوعی است که می تواند ملت ها را به هم نزدیک کند از این رو توسعه ورزش همگانی سبب ایجاد نشاط در جامعه می شود.
   وی افزود: اگر ورزش همگانی در بین آحاد جامعه گسترش یابد سبب تقویت روحیه جمعی می شود زیرا در برهه زمانی کنونی، جامعه نیازمند اجرای این موضوع می باشد.
   معاون سیاسی امنیتی استانداری استان ادامه داد: ایجاد انگیزه، نشاط اجتماعی، پویایی، خلاقیت از جمله مواردی است که مسئولان مربوطه باید سعی کنند بیشتر از همیشه در بین مردم نهادینه و فرهنگ سازی کنند.
   حیدر زاده در ادامه جلسه گفت: ما همواره با برگزاری جلسات شورای همگانی، تلاش می کنیم راهکارهایی مناسب در راستای سلامت جامعه معرفی نماییم.
   وی افزود: با امضای تفاهم نامه بین شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان ایستگاه های ورزشی با تجهیزات امکانات ورزشی در سطح شهرستان فعال هستند که هدف از این راه اندازی ایجاد نشاط و سلامتی برای آحاد مردم است.
   وی ادامه داد: احدات جاده سلامت در ایلام از دیگر برنامه های مهم اداره کل ورزش می باشد که این طرح به زودی اجرا می شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان ایلام اظهار داشت: برای اولین بار ۷ نفر از ورزشکاران ایلامی به بازی های آسیایی دعوت شده که احتمال افزایش این تعداد نیز وجود دارد.
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,634,586
تعداد بازدید امروز : 609
تعداد بازدید دیروز : 2,458
آخرین به روزرسانی : 1397/11/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.