جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برنامه های- فرهنگی ورزشی شهرستان چرداول در هفته مبارزه با مواد مخدر و آزاد سازی مهران و هفته المپیک

   برنامه های- فرهنگی ورزشی شهرستان چرداول در هفته مبارزه با مواد مخدر و آزاد سازی مهران و هفته المپیک

   اداره ورزش و جوانان این شهرستان در هفته مبارزه با مواد مخدر، آزاد سازی مهران و هفته المپیک با همکاری هیئت های ورزشی برنامه های مختلفی اجرا نمود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان چرداول؛ این اداره در هفته مبارزه با مواد مخدر، آزاد سازی مهران و هفته المپیک با همکاری هیئت های ورزشی برنامه های مختلفی به شرح ذیل اجرا کرد:
   برگزاری یک دوره مسابقه چهار جانبه والیبال بانوان در روز سه شنبه پنجم تیر ماه به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر بین تیم های سرابله، هلیلان، زنجیره و آسمان آباد در سالن 1200 نفره شهر سرابله. در دیدار پایانی این رقابت ها تیم سرابله با نتیجه 2 بر 1 از سد تیم هلیلان گذشت و به مقام نخست رسید.
   برگزاری دو دور مسابقات تکواندو گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر و آزادسازی مهران با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت های تکواندو شهرستان چرداول در باشگاه شهید اشرفی اصفهانی شهر سرابله. نفرات برتر این مسابقات به شرح ذیل می باشد:
   رده سنی خردسالان و نونهالان: محمد حسین صادقی-علی رضا حیدربیگی- امیررضا جمشیدزاده- سجاد نورالهی- رضا جعفری محمد طاها موسوی
   رده سنی جوانان و نوجوانان: امیررضا ثابت قدم-احمد سلیمانی- محمد سلیمانی-محمد جهانی- محمد نادری زاده –احمدرضا نارنجی-صادق حاتمیی
   افتتاح سایت صخره نوردی چرداول با صعود دو نفر از ورزشکاران هیئت کوهنوردی شهرستان به منظور گرامیداشت هفته المپیک و مبارزه با مواد مخدر
   برگزاری مسابقات دارت گرامیداشت هفته المپیک و مبارزه با مواد مخدر در بخش هلیلان بین کارکنان ادارت که در پایان آقایان حسین سالاری، حمدالله احمدیان، نادر نجف زاده به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.
   برگزاری یکدوره مسابقه دو چرخه سواری نوجوانان به مناسبت هفته پیشگیری از اعتیاد، با همکاری اداره ورزش و جوانان و جمعیت هلال احمر در شهرستان چرداول و تقدیر از نفرات برتر با اهداء جوایز و لوح تقدیر. در این رقابت ها امیر حسین تکش، امیر رضا براران و سینا گراوند به ترتیب عناوین اول تا سوم را ازآن خود کردند.
   مسابقه پینگ پنگ در محل پایگاه جاده ای شباب، به مناسبت هفته پیشگیری از اعتیاد، با همکاری اداره ورزش و جوانان، اداره جمعیت حلال احمر و هیئت پینگ پنگ شهرستان چرداول. در این دوره مسابقات آقایان عزت الله ثریایی، میعاد زمانی و رضا زمانی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
   کوهپیمایی خانوادگی هیئت کوهنوردی شهرستان چرداول در ارتفاعات مانشت، به مناسبت گرامیداشت آزاد سازی مهران و هفته المپیک. در این برنامه فرهنگی-ورزشی کوهنوردان به پاکسازی طبیعت منطقه از زباله اقدام کردند.
   برگزاری یک دوره مسابقه فوتسال بین تیم های شهرک توحید و ستارگاه هلیلان، به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با شعار (ورزش دشمن اعتیاد) در بخش هلیلان. در پایان این دیدار تیم ستارگان هلیلان با نتیجه 8 بر 3 به برتری رسید.
   برگزاری کلاس های پیشگیری از اعتیاد و تغذیه ورزشی در هلیلان جهت هیئت های ورزشی
   گالری
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,634,530
تعداد بازدید امروز : 553
تعداد بازدید دیروز : 2,458
آخرین به روزرسانی : 1397/11/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.