جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان ایوان
   • نشست صمیمی سرپرست اداره ورزش و جوانان ایوان با رییس و اعزای هیات کشتی شهرستان

    نشست صمیمی سرپرست اداره ورزش و جوانان ایوان با رییس و اعزای هیات کشتی شهرستان

    جلسه هیات کشتی و مربیان این رشته ورزشی با سرپرست اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان؛ فاضل شاولی رییس هیات کشتی و مربیان این رشته ورزشی جلسه با محوریت برنامه ریزی هدفمند در راستای پیشبرد این رشته ورزشی در سطح شهرستان ایوان در اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.
    آیت اله یاسمی سرپرست اداره ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه ورزش شهرستان ایوان در طول سالهای گذشته با تلاش و برنامه های منسجم روسای هیات های ورزشی، مربیان و ورزشکاران، توانسته اند در رشته های مختلف ورزشی برای جامعه ورزشی شهرستان افتخار آفرینی کنند و برسکوهای پرافتخار قهرمانی بیاستند.
    ایشان در ادامه صحبتهای خود بر ورزش پرطرفدار و آینده دار کشتی شهرستان تاکید کرد و افزود: ورزش کشتی با توجه به پیشینه تاریخی خود و با توجه به اینکه قهرمانان زیادی از دل این رشته به ورزش کشور معرفی شدند می توان برای آینده کشتی از تجربیات پیشکسوتان کشتی شهرستان جهت پیشبرد آن استفاده نمود، انتقال این تجربیات از طریق مربیان به ورزشکاران زحمتکش این ورزش امکان پذیر است تا بتوانند در میادین مختلف ورزشی استفاده کنند و بکارگیری آنها باعث افتخارآفرینی کشتی گیران خواهد شد.
    آیت اله یاسمی در پایان تصریح کرد: امید است در آینده نه چندان دور شاهد پیشرفت هر چه بیشتر ورزشکاران کشتی همچون گذشته باشیم و این کار بدون تلاش های شبانه روزی مربیان و خود ورزشکاران امکان پذیر نیست.
    در پایان پس از ایشان رییس هیات کشتی و مربیان پیشنهادات و برنامه های خود را جهت پیشرفت ورزش کشتی شهرستان بیان کردند.
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,634,596
  تعداد بازدید امروز : 619
  تعداد بازدید دیروز : 2,458
  آخرین به روزرسانی : 1397/11/26
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.