جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه شورای اقامه نماز و امر به معروف با حضور مدیر اداره ورزش وجوانان برگزار شد

   جلسه شورای اقامه نماز و امر به معروف با حضور مدیر اداره ورزش وجوانان برگزار شد

   جلسه شورای اقامه نماز و امر به معروف با حضور مدیر اداره ورزش وجوانان برگزار شد

   جلسه شورای اقامه نماز و امر به معروف با حضور حیدرزاده مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام ،پور کریم مسئول اقامه نماز اداره کل و سایر اعضا در دفتر مدیر کل برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره ورزش وجوانان استان ایلام ؛جلسه شورای اقامه نماز و امر به معروف با حضور حیدرزاده مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام ،پور کریم مسئول اقامه نماز اداره کل و سایر اعضا در دفتر مدیر کل برگزار شد.
   در این جلسه که در دفتر مدیراداره ورزش وجوانان برگزارشد .حیدرزاده با تاکید بر اجرای سیاست ها و آیین نامه های ابلاغی افزود:این برنامه هاو سیاست های اجرایی باید به صورت جدی پیگیری و در دستور کار قرار گیرد. مدیر اداره ورزش وجوانان با تقدیر از فعالیت های شورای اقامه نماز اداره ورزش وجوانان استان در راستای توسعه فرهنگ اقامه نماز گفت:باید جلسات این شورا هرماه به صورت مستمر ادامه یابد. دبیر شورای اقامه نماز اداره ورزش وجوانان در این جلسه با ارائه گزارشی از روند فعالیت های این شورا در سال گذشته، برگزاری جشن تکلیف و مسابقه نقاشی با محوریت اهمیت نماز برای فرزندان کارکنان و مسابقه کتابخوانی برای فرزندان و کارکنان را از اقدامات این شورا بمنظور ترویج فرهنگ نماز در بدنه اداره ورزش وجوانان برشمرد. دراین جلسه همچنین مقرر شد همایشی با هدف تشریح اهمیت اقامه نماز اول وقت برای خانواده های کارمندان برگزار شود.
   لینک کانال خبری اداره کل ورزش وجوانان استان ایلام
   kvarzeshilim@
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,834,824
تعداد بازدید امروز : 383
تعداد بازدید دیروز : 1,385
آخرین به روزرسانی : 1398/02/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.