جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش وجوانان: تامین ، حفظ و و ارتقا سلامت کارکنان بصورت جدی پیگیری می شود

   در اولین جلسه شورای سلامت کارکنان دولت

   مدیرکل ورزش وجوانان: تامین ، حفظ و و ارتقا سلامت کارکنان بصورت جدی پیگیری می شود

   مدیرکل ورزش وجوانان: تامین ، حفظ و و ارتقا سلامت کارکنان بصورت جدی پیگیری می شود

   جلسه شورای سلامت اداره کل ورزش وجوانان با هدف اجرای بسته سلامت کارکنان دولت با حضور حیدرزاده مدیر کل ورزش و جوانان ، جنگلی معاون امور ورزش ، کمالی رئیس امور اداری، رئوفی رئیس گروه توسعه قهرمانی ورزش ،کرمپور مسئول امور باشگاها ، روابط عمومی و ظفرجو نماینده سلامت کارکنان اداره کل ورزش وجوانان در محل دفتر مدیر کل برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان ؛ بهروز حیدرزاده در این جلسه با اشاره به اینکه اداره کل ورزش وجوانان متولی نشاط و سلامت در جامعه است بیان کرد:از جمله مهمترین برنامه های این اداره کل علاوه بر توسعه ورزش قهرمانی ، همگانی کردن ورزش در بین اقشار جامعه از جمله کارکنان دولت است.
   وی اذعان کرد:دنیای پر استرس امروزی و هم چنین پشت میز نشینی و کم تحرکی ، کارمندان را در معرض بیماریهای غیرواگیر داده است که در میانسالی و سالمندی در درمان آن به مشکل بر می خورند.
   مدیر کل ورزش وجوانان د رادامه گفت :تامین ، حفظ و ارتقاء سلامت جسمی ، روانی و اجتماعی کارکنان این اداره کل و سایر ادارات بصورت جدی پیگیری و با برنامه ریزی درست سعی می شود تا حد امکان زمینه تحرک و فعالیت ورزشی آنان فراهم شود.
   در این جلسه نوراله رئوفی بعنوان هماهنگ کننده ورزش کارکنان مرد، شهناز قبادی یعنوان هماهنگ کننده ورزش بانوان ، کرمپور بعنوان هماهنگ کننده ورزش باشگاها ، و ظفرجو بعنوان نماینده سلامت این اداره کل انتخاب شدند.
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,776,310
تعداد بازدید امروز : 1,486
تعداد بازدید دیروز : 2,394
آخرین به روزرسانی : 1398/02/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.