جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست کارشناسان ستادهای ساماندهی امور جوانان ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان ایلام برگزار شد.

   نشست کارشناسان ستادهای ساماندهی امور جوانان ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان ایلام برگزار شد.

   نشست کارشناسان ستادهای ساماندهی امور جوانان ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان ایلام برگزار شد.

   معاون امور جوانان اداره کل در این نشست در خصوص ستاد ساماندهی امور جوانان بیان داشت:: طراحی برنامه های متنوع و متناسب با نیاز اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان از ضرورت های جدی در تدوین برنامه های اوقات فراغت است

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان ایلام ؛امروز 13 آبان ماه راس ساعت 11 صبح نشست کارشناسان ستادهای ساماندهی امور جوانان ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان ایلام در محل سالن جلسات فرهنگسرای جوان با ریاست تردست معاون فرهنگی امور جوانان اداره کل برگزار شد.
   دراین نشست تردست ابتدا به مناسبت یوم الله 13 آبان گفت:13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش اموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه های عزت و آزادگی است.تردست ضمن گرامیداشت 13 آبان و روزملی مبارزه با استکبار جهانی از کلیه جوانان که در تمامی صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه را به نمایش گذشتند امروز نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمای 13آبان این روز خدایی ، فریاد خود را برای رسوا کردن آمریکا وهم دستان او سردادند تا بار دیگر با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق کرده باشیم تشکر وقدردانی کرد.
   معاون امور جوانان اداره کل در این نشست در خصوص ستاد ساماندهی امور جوانان بیان داشت:: طراحی برنامه های متنوع و متناسب با نیاز اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان از ضرورت های جدی در تدوین برنامه های اوقات فراغت است. وی در این نشست با اشاره به نقش مهم غنی سازی اوقات فراغت جوانان در جلوگیری از آسیب های اجتماعی گفت: برنامه های اوقات فراغت در 9 محور فرهنگ و هنر، تفریحی، آموزشی و تربیتی، فنی و مهارتی، قرآنی، گردشگری، ورزشی، کودک و نوجوان و فضای مجازی و بازی های رایانه ای تهیه شده است. در ادامه خانم اسماعیلی مسئول امور ستاد ساماندهی امور جوانان برنامه ها وراهکارهای برگزاری جلسات ستاد امور ساماندهی جوانان برای کارشناسان ادارات شهرستانها توضیح داد در پایان از کارشناسان تجلیل بعمل آمد.
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,967,843
تعداد بازدید امروز : 870
تعداد بازدید دیروز : 2,270
آخرین به روزرسانی : 1398/04/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.