جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تیم اعزامی استان ایلام به مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با کسب چهار نشان برنز این مسابقات به کار خود پایان داد.

   تیم اعزامی استان ایلام به مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با کسب چهار نشان برنز این مسابقات به کار خود پایان داد.

   تیم اعزامی استان ایلام به مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با کسب چهار نشان برنز این مسابقات به کار خود پایان داد.

   نفرات برگزیده و منتخب اردوی تیم ملی ووشو جمهوری اسلامی ایران به مسابقات جهانی سال آینده به میزبانی شانگهای چین اعزام خواهد شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان ایلام ؛به نقل از روابط عمومی هیئت ووشو استان ایلام رقابت های ووشوی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آقایان در رده سنی بزرگسالان با حضور ۲۹۷ ورزشکار از روز شنبه مورخ ۱۲ آبان ماه ۹۷ به میزبانی هیات ووشوی اردبیل و در سالن ۶ هزار نفری «حسین رضازاده» آغاز شد و عصر دوشنبه با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
   ۲۹۷ ووشوکار در دو بخش ساندا و تالو از ۳۲ استان و در قالب ۳۴ تیم در این مسابقات حضور داشته که تیم استان ایلام با ترکیب محمد جواد پوررشنواد ،سجاد فریادیان،نوید محمدنژاد،سعید فاضلی،مسعود فاضلی،یزدان میرزایی و حسین حسین زاده به مربیگری و سرپرستی آقای سید فرج اله خوب سرشت در بخش ساندا این مسابقات شرکت نموده و در پایان این مسابقات با کسب چهار مدال برنز و کسب چهار سهمیه حضور در اردوی تیم ملی توسط آقایان؛
   سجاد فریادیان در وزن منفی ۶۵ کیلوگرم
   سعید فاضلی در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم
   مسعودفاضلی در وزن منفی ۸۰ کیلوگرم
   یزدان میرزایی در وزن منفی ۹۰ کیلوگرم
   بکار خود پایان دادند.
   نفرات برگزیده و منتخب اردوی تیم ملی ووشو جمهوری اسلامی ایران به مسابقات جهانی سال آینده به میزبانی شانگهای چین اعزام خواهند شد.
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,967,692
تعداد بازدید امروز : 719
تعداد بازدید دیروز : 2,270
آخرین به روزرسانی : 1398/04/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.