جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان سیروان
   • برای احداث خانه جوان سیروان ؛

    برای احداث خانه جوان سیروان ؛

    مسئولین بومی وغیر بومی دست در دست هم نهادند

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان ؛ با پیشنهاد و برگزاری چندین جلسه غیر رسمی برای احداث خانه جوان در شهرستان توسط سرپرست اداره ورزش وجوانان با مسئولین شهرستان که با دلگرمی مدیران بومی برای احداث خانه جوان از این طرح استقبال شد .
    بر اساس چندین جلسه غیر رسمی واستقبال از این پیشنهاد جلسه ی رسمی با حضور رحیمی مقدم مقام عالی دولت در شهرستان ، مرادی ، پنجعلی ، چگنی ونجفی اعضای دلسوز شورای شهر لومار ، فرجی سرپرست اداره ورزش و جوانان ، ویسی سرپرست شهرداری و غلام نیا مسئول امور اجتماعی فرمانداری در محل فرمانداری برگزار گردید .
    در این جلسه پس از ارائه دستور جلسه توسط غلام نیا ، رحیمی مقدم بر اهمیت مشارکت سازمان های مرم نهاد در بیشتر فعالیت های دولتی بعنوان سازمان های غیر دولتی تاکید داشت .
    وی گفت :سازمان های مردم نهاد بصورت خود جوش بعنوان نهاد غیر دولتی در فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی و .... بعنوان بازوان توانمند همراه دولت برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی وتوسعه فرهنگ سلامت در جامعه فعالیت دارند .
    مقام عالی دولت در شهرستان افزود : در مصداق حدیث شریفه (من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق )و برای ارزش نهادن به فعالیت این نهاد غیر دولتی بصورت غیر مستقیم با احداث این خانه جوان به جایگاه اجتماعی آنان ارج می نهیم .
    در ادامه مرادی رئیس شورای شهر لومار از پیگیری های اداره ورزش و جوانان برای احداث خانه جوان و توسعه زیر ساخت های ورزشی قدردانی کرد وگفت : با توجه به اهمیت این پروژه ، در واگذاری زمین باتوجه به فضای موجود بلا استفاده در محل پارک کوثر از همکارن بنده در شورا تقاضای تسریع ، همکاری وهمراهی می نمایم تا بتوانیم برای حد اقل 21 سازمان مردم نهاد فعال در شهرستان که در جلوگیری از آسیب های اجتماعی وبرخی ناهنجاریها فعالیت می کنند محل مناسب ودرخور شأن آنان داشته باشیم .
    ویسی سرپرست شهرداری شهر لومار تصریح کرد : احداث خانه جوان در توسعه زیر ساخت قطعا تأثیر گذار خواهد بود واین کار ارزشمند نمی توان بی ارزش جلوه داد ، اما اهدای این قطعه زمین نیاز به پیگیری فرماندار و مدیر کل ورزش و جوانان خواهد داشت که قطعا با همکاری وتعامل مدیران دولت یازدهم این مهم را مرتفع خواهد شد .
    در پایان با نظر موافق اعضا وامضای حاضرین صورت جلسه ی تنظیم که محل ومساحت زمین را مشخص گردید وجلسه با ذکر صلوات به پایان رسید .
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,776,419
  تعداد بازدید امروز : 1,595
  تعداد بازدید دیروز : 2,394
  آخرین به روزرسانی : 1398/02/04
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.