جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان ایوان
   • جلسه هم اندیشی رییس هیات وزنه برداری استان ایلام با رییس هیات وزنه برداری شهرستان ایوان

    جلسه هم اندیشی رییس هیات وزنه برداری استان ایلام با رییس هیات وزنه برداری شهرستان ایوان

    با حضور همایون بسطامی رییس هیات وزنه برداری استان ایلام جلسه هم اندیشی با رییس و اعضای هیات وزنه برداری شهرستان ایوان در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

    گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان ، جلسه هم اندیشی همایون بسطامی رییس هیات وزنه برداری و حسن حیدری دبیر هیات وزنه برداری استان ایلام با حضور آیت اله یاسمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان، رییس هیات وزنه برداری این شهرستان و اعضای این هیات و جمعی از پیشکسوتان این رشته ورزشی در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
    آیت اله یاسمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان در این جلسه در خصوص اهمیت و توسعه ورزش وزنه برداری مطالبی بیان داشت و افزود: با توسعه ورزش وزنه برداری و روی آوردن ورزشکاران به سمت و سوی این ورزش و نهادینه کردن آن در بین جوانان میشود در آینده شاهد افتخار های ورزشی در میادین مختلف باشیم.
    ایشان در ادامه گفت: رشته وزنه برداری در شهرستان ایوان دارای سالن اختصاصی است و ورزشکاران در این سالن در حال حاضر فعالیت دارند و سالن ورزشی دارای یکسری مشکلات می باشد که از جمله مشکلات در سیستم سرمایشی ، گرمایشی و غیره است که این مشکلات در آینده نزدیک جهت رفاه ورزشکاران مرتفع خواهد شد.تا ورزشکاران بتوانند براحتی در این سالن به فعالیت ورزشی خود بپردازند.
    همایون بسطامی رییس هیات وزنه برداری استان در این جلسه به این نکته اشاره داشتند که در شهرستان ایوان با توجه به استعدادهای فراوانی که در این شهرستان هست میتوان تمام سرمایه و تلاش خود را جهت پیشبرد این رشته در سنین پایه شروع کنند و با برنامه هدفمند میتوان شاهد روند روبه رشد این رشته در سطح شهرستان باشیم.
    رییس هیات وزنه برداری استان افزود: افرادی که مایل به مربیگری در این رشته هستند بایستی داراری کارت مربیگری معتبر باشند و کسانی که فاقد کارت می باشند نباید اقدام به مربیگری کنند .
    بسطامی در پایان تصریح کرد: بایک برنامه ریزی منسجم و با حمایت پیشکسوتان این رشته در ایوان میتوان شاهد پیشرفت این رشته باشیم و تاکید داشت هر ورزشکاری که ورزش حرفه ای انجام می دهد باید اخلاق ورزشی را سرلوحه ورزش حرفه ای خود قرار دهد. تا بتواند در میادین مختلف ورزش بدرخشد و الگوی برای سایر ورزشکاران باشد.
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,888,402
  تعداد بازدید امروز : 351
  تعداد بازدید دیروز : 3,773
  آخرین به روزرسانی : 1398/03/25
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.