جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه هماهنگی برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در استان ایلام

   جلسه هماهنگی برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در استان ایلام

   جلسه هماهنگی برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در استان ایلام

   مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام بر لزوم جدی گرفتن مقوله ی استعدادیابی توسط هیئتهای ورزشی تاکید کرد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام بر لزوم جدی گرفتن مقوله ی استعدادیابی توسط هیئتهای ورزشی تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام؛ حیدرزاده در جلسه هماهنگی برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور که صبح امروز با حضورجنگلی معاون امور ورزش و روسای هیاتهای ورزشی مربوطه در سالن جلسات خانه جوانان برگزار شد، اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با تمام توان و امکانات و اعتبارات موجود از بحث استعدادیابی در هیئتهای ورزشی حمایت خواهد کرد.
   وی ادامه داد: استعدادیابی مسئله ای بسیار مهم و آیند ه ساز برای ورزش کشور و استان ایلام است که هیئتهای ورزشی می بتایست این مقوله را جدی بگیرند.
   حیدرزاده استان ایلام را استانی غنی در زمینه استعدادهای ورزشی معرفی کرد و گفت: از لحاظ سرانه ورزشی و زیر ساختها وضعیت مطلوبی داریم و خوشبختانه در زمینه ی نیروی انسانی توانمند و استعدادهای ناب ورزشی همواره یکی از استانهای صاحب نام در کشور هستیم .
   وی اضافه کرد: استان ایلام ثابت کرده که در رشته های متعدد ورزشی می تواند با پرورش و معرفی قهرمانان بزرگ آینده ورزش استان و کشور را تأمین نماید.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام تصریح کرد: امیدواریم با وجود مسابقات متعدد از جمله مسابقات استعدادهای برتر با تلاش و همت هیئتهای ورزشی، روند رو به رشد و توسعه ورزش استان ایلام در طی سالهای اخیر، خصوصا در سال 98 سرعت و قوت بیشتری به خود گیرد.
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,967,849
تعداد بازدید امروز : 876
تعداد بازدید دیروز : 2,270
آخرین به روزرسانی : 1398/04/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.