جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان ایوان
   • دومین جلسه ستادساماندهی جوانان در سال 98 ؛

    جلسه ستاد ساماندهی جوانان با موضوع " اوقات فراغت و سلامت اجتماعی" در شهرستان ایوان برگزار شد

    جلسه ستاد ساماندهی جوانان با موضوع " اوقات فراغت و سلامت اجتماعی" در شهرستان ایوان برگزار شد

    جلسه ستاد با حضور اعضای ستاد و با محوریت اوقات فراغت و سلامت اجتماعی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان ایوان برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان؛ جلسه ستاد ساماندهی جوانان با موضوع " اوقات فراغت و سلامت اجتماعی " با حضور اعضای این ستاد و با ریاست محمدرضا صادقی معاون فرماندار در سالن جلسات فرمانداری شهرستان ایوان برگزار شد.
    محمدرضا صادقی در ابتدای جلسه ضمن خیرمقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات خواستار توجه بیشتر ادارات عضو ستاد ساماندهی به غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان شد و از ادارات خواستند به برنامه ریزی مناسب زمینه شکوفایی و بروز استعدادهای نهفته ی آنها را فراهم سازند چرا که این مهم همواره یکی از دغدغه های دولت و مدیران بوده و می تواند از آسیبهای اجتماعی بخوبی پیشگیری نماید.
    معاون فرماندار در ادامه بیان داشت : هر زمان که توانستیم امورات جوانان را به بهترین نحو مدیریت کنیم میزان خطر آسیب اجتماعی کم شده و سلامت روحی و روانی جامعه تأمین گردیده و از همه اعضا خواستند با تمام امکاناتی که در اختیار دارند جامع هدف خود را حمایت و هدایت کنند تا با پرکردن اوقات فراغت جوانان سلامت و نشاط اجتماعی آنها هم تأمین شود.
    بعد از صحبتهای ایشان آیت اله یاسمی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان و دبیر ستاد مطالبی پیرامون دستور کار جلسه گزارشی از مصوبات جلسه قبل این ستاد ارائه و بیان داشتند که با شروع فصل تعطیلی مدارس و دانشگاهها با خیل انبوهی از جمعیت فعال مواجه ایم که نیاز به برنامه ریزی جهت غنی سازی اوقات فراغت آنهاست.
    وی در ادامه افزود: پرنکردن اوقا فراغت باعث شکل گیری بزهکاری در نوجوانان و جوانان شده و از دستگاههای دولتی خواستند با برنامه ریزی مناسب در کنار غنی سازی اوقات فراغت حرفه آموزی و مهارت مد نظر قرار دهند چرا که غنی سازی اوقات فراغت، تقویت سرمایه اجتماعی کشور است و به افزایش توان نقش پذیری و مشارکت اجتماعی و نوآوری منجر می شود.
    بعد از ایشان اعضای ستاد به نقطه نظرات خود در راستای پرکردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان پرداختند.
    گالری
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 1,967,677
  تعداد بازدید امروز : 704
  تعداد بازدید دیروز : 2,270
  آخرین به روزرسانی : 1398/04/26
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.