جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در دیدار با جوان معلول سیروانی؛

   مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در دیدار با جوان معلول سیروانی؛

   مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در دیدار با جوان معلول سیروانی؛

   معلولیت محدودیت نیست
   مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه هر ورزشکاری که پتاسیل ثبت رکورد جدید را در خود می بیند، به کارشناسان این اداره کل مراجعه نماید

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ بهروز حیدرزاده گفت: این ادراه کل آمادگی دارد برای افرادی که توانایی ثبت رکوردهای ورزشی را داشته باشند، امکانات ورزشی مربوطه را فراهم نماید.
   وی در دیدار با جوان معلول سیروانی با اشاره به اینکه این ورزشکار می تواند در اکثر رشته های ورزشی شرکت و نمایش قابل قبولی ارائه دهد، افزود: لوازم ورزشی و امکانات کافی برای ثبت رکورد در اختیار وی قرار داده می شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه هر ورزشکاری که پتاسیل ثبت رکورد جدید را در خود می بیند، به کارشناسان این اداره کل مراجعه نماید، یادآور شد: از همه افراد و بالخصوص اهالی رسانه دعوت می شود با معرفی این گونه جوانان به ورزش استان کمک نمایند.
   حیدرزاده گفت؛ درصدد هستیم با هماهنگی با بهزیستی استان نسبت به معرفی این ورزشکار و تهیه یک پای مصنوعی در حد توان اقدام نماییم.
   رسول بوستانه نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از پیگیری مسئولان ورزش استان و آقای حیدرزاده گفت؛ از اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان شخصأ برای دیدن اینجانب و رصد برنامه های من به این روستای دور افتاده آمده است بسیار خوشحال هستم.
   وی که خود را اهل روستای کلی کلی از توابع شهرستان سیروان و متولد 1363 معرفی می کند، با اشاره به معلولیت خود، یادآور می شود؛ اگر امکانات کافی، و لوازم استاندارد ورزشی در اختیار داشته باشد می تواند نسبت به ثبت رکوردهای کشوری و جهانی اقدام نماید.
   عضویت_در_کانال_ورزش_آنلاین_ایلام
   @kvarzeshilam
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,967,898
تعداد بازدید امروز : 925
تعداد بازدید دیروز : 2,270
آخرین به روزرسانی : 1398/04/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.