جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • همایش پرواز بادبادکها به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج در بام ایلام برگزار می شود

   کمیته پرواز کایت و بادبادکها

   همایش پرواز بادبادکها به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج در بام ایلام برگزار می شود

    همایش پرواز بادبادکها به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج در بام ایلام برگزار می شود

   رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان ایلام گفت: جشنواره پرواز بادبادک‌ها به مناسبت هفته ازدواج فردا ۲۰ مرداد ماه جاری در بلوار پژوهش بام ایلام برگزار می شود.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ همایش پرواز بادبادکها به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج در بام ایلام برگزار میشود خسروی نژاد سرپرست هیات ورزش های همگانی استان بیان داشت :این جشنواره با همکاری هیات ورزش‌های همگانی استان و شهرستان، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و معاونت فرهنگی و امور جوانان استان برگزار می شود.

   وی با بیان اینکه شرکت در این همایش برای همه آزاد است، افزود: همراه داشتن کارت شناسایی شرکت کنندگان الزامی است چرا که در پایان به نفرات برتر به قید قرعه و به رسم یادبود جوایزی اهدا خواهد شد.

   خسروی نژاد یادآور شد: ورزش‌های همگانی، برگزاری پیاده‌روی خانوادگی، اجرای دوره‌های آموزشی، تخصصی ورزش‌های همگانی از جمله برنامه های این هیات در راستای تقویت این ورزش است.

   وی اضافه کرد: این جشنواره ساعت ۱۸ الی۲۰ برگزار می‌شود و از شهروندان خواهشمندیم جهت شرکت در این جشنواره راس ساعت مقرر در محل مذکور حضور داشته باشند.

   بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر به شکل سازمان یافته در ورزش همگانی فعالیت دارند

   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,387,757
تعداد بازدید امروز : 2,052
تعداد بازدید دیروز : 2,248
آخرین به روزرسانی : 1398/09/22
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.