جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار

   پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار

   پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار

   حیدرزاده مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام طی پیامی بمناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

   حیدرزاده مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام طی پیامی بمناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.
   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام؛بهروز حیدرزاده مدریر کل ورزش و جوانان استان ایلام طی پیامی بمناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت: متن کامل پیام حیدرزاده بشرح زیر است:
   ((بنام ایزد یکتا))
   هفدهم مرداد، روز پاسداشت از تلاشهای بی وقفه انسانهای آگاهی دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران، سرزمین مردم آگاه و شریف، قدم میزنند.
   خبرنگاران از آن رو که "حق جو" و "حق پو" میباشند،‌ شایسته تکریم و تحسین اند.
   خبرنگاران از آن رو که نماینده و وکیل مردم عزیزمان هستند‌ شایسته تکریم و تحسین میباشند.
   در دورانی که مشکلات اقتصادی، فساد و باندبازیهای عده ای خاص، فشارهای بین المللی و کاهش سطح معیشت و کوچکتر شدن سفره هموطنانمان، روح و روان مردم ایران را آزار داده و هر روز نیز حادثه ای ناگوار در گوشه و کنار دنیا خلق میشود، این اندیشه ورزان و خردگرایان عرصه اطلاع رسانی هستند که با مجاهدتهای بی بدیل خود نقاب از چهره تمامیت خواهان، انحصارطلبان و مفسدین برمیدارند و در این ایام سخت و دشوار تا حدودی ادامه زندگی را برای مردم قابل تحمل میکنند.
   خبرنگاران طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهنده مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجایی که بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها میباشند همواره شایسته تکریم وتحسین اند.
   روز خبرنگار بر تمامی مجاهدان عرصه بصیرت و آگاهی که با پیکار و مبارزه و با سلاح قلم و ایمان خویش برای پایداری اعتقادات و ارزشهای دینی و اسلامی جامعه و جاودانگی ایران اسلامی در صحنه های نبرد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی ،ورزشی و بین المللی با دشمنان در حال مبارزه اند مبارک و خجسته باد.
   درود بر خبرنگارانی که بیطرفانه و فارغ از بحثهای جناحی از جان مایه گذاشته و با انرژی وصف ناپذیر در عرصه خبر تأثیرگذارند و با عملکردی مثبت خویش، برای کار خود ارزش قائل شده و برای این حرفه، جایگاه و قیمت بالایی ایجاد کرده اند.
   اینجانب نیز به نمایندگی از جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان ایلام بر خود واجب میدانم تا در هفدهمین روز از ماه مرداد 1398، ضمن ارج نهادن به تلاشهای این عزیزان و گرامیداشت شهیدان عرصه خبر و رسانه، بعنوان یکی از فعالان عرصه اقتصادی کشور، مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای خستگی ناپذیر خبرنگاران، بویژه خبرنگاران سرویس ورزشی رسانه ها که در انعکاس اخبار، دست آوردها و مشکلات این بخش، سعی فراوان داشته اند، ابراز داشته و دست همه "اصحاب قلم" را در زیر خیمه صفا و صداقت برای ادامه همکاریهای رسانه ای به گرمی بفشارم.
   امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت اطلاع رسانی، شفاف سازی و رفع و کاهش بخشی از مشکلات ورزشی جامعه و دلنگرانی مردم شریف ایران موفق و مؤید باشید.
   درخاتمه مجدداً از خدمات با ارزش و زحمات خبرنگاران عزیز و بزرگوار تقدیر نموده، موفقیت و سلامتی همه سروران گرامی را از درگاه ایزد مننان مسئلت دارم.

   بهروز حیدرزاده
   مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام
   عضویت در کانال ورزش آنلاین_ ایلام
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,054,758
تعداد بازدید امروز : 12
تعداد بازدید دیروز : 1,799
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.