جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار علی شائی مدیر اداره ورزش و جوانان استان با سبزی فرماندار ایوان

   دیدار علی شائی مدیر اداره ورزش و جوانان استان با سبزی فرماندار ایوان

   دیدار علی شائی مدیر اداره ورزش و جوانان استان با سبزی فرماندار ایوان

   در این دیدار فیض الهی مسئول حوزه فنی و مهندسی و یاسمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان حضور داشتند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ؛در ادامه سفر یک روزه علی شائی مدیرکل ورزش وجوانان استان به شهرستان ایوان با سبزی فرماندار ایوان در خصوص تکمیل ، کمک و همیاری فرمانداری به جامعه ورزش و جوانان بعنوان نماینده دولت در این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار فیض الهی مسئول حوزه فنی و مهندسی و یاسمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان حضور داشتند.
   سبزی در ابتدا انتصاب شایسته دکتر علی شائی به سمت مدیر کل اداره ورزش و جوانان که نشان از لیاقت و شایستگی ایشان دارد تبریک گفت در ادامه سبزی بیان داشت برای ترمیم وتعمیر اماکن ورزشی ایوان نیازمند جذب اعتبارات عمرانی است که این امر مستلزم حمایت مدیریت ورزش در استان وپیگیری فرمانداری نیز خواهد بود .
   علی شائی با اشاره به پروژه های نیمه تمام گفت : علاوه بر پروژه نیمه تمام سالن شهرک نبوت(برق ، و راه دسترسی به سالن ) زمین چمن شهرستان وسالن های ورزشی ایوان نیاز به مرمت دارند وپارسال بدلیل کمبود اعتبار عمرانی این امر محقق نشد اما امسال با توجه به برنامه های هدفمند دولت دوازدهم پیرامون اتمام پروژه های نیمه تمام در کشور قطعا پروژه های ورزشی نیمه تمام در استان به اتمام خواهد رسید .
   مدیر کل با اشاره به استعدادهای ورزشی شهرستان گفت : جوانان شهرستان بلحاظ موقعیت جغرافیائی در رشته های مختلف ورزشی همچون کشتی ، رزمی وزنه برداری ، دو میدانی فوتبال و فوتسال ورزشکار خوبی تحویل تیم های ملی داده اند وباید برای کشف استعدادهای بیشتر نیاز به فراهم کردن بستر مناسب برای این عزیزان صورت گیرد .
   مسئول ورزش استان تصریح کرد : با وجود مسؤلان دلسوز ، کاربلد وپیگیر در استان اعتبارات عمرانی ملی واستانی مناسبی برای تعمیرات واتمام پروژه های نیمه تمام امسال در نظر گرفته شده وبا تخصیص این اعتبارات در اسرع وقت کار ترمیم وتکمیل پروژه ها شروع خواهیم کرد .
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,174,468
تعداد بازدید امروز : 1,769
تعداد بازدید دیروز : 1,745
آخرین به روزرسانی : 1398/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.