جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سفر یک روزه علی شائی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام به شهرستان ایوان

   سفر یک روزه علی شائی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام به شهرستان ایوان

   علی شائی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام بهمراه فیض اللهی سرگرست فنی مهندسی اداره کل به شهرستان ایوان سفر کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان؛ مظفرعلی شائی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام به همراه حمید فیض اللهی سرپرست فنی مهندسی این اداره کل به شهرستان ایوان سفر کردند.
   .....................................................................
   نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با رؤسای هیاتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد شهرستان ایوان؛
   مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام در این سفر نشستی با رؤسای هیاتهای ورزشی شهرستان ایوان و سازمانهای مردم نهاد این شهرستان در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان برگزار کردند.
   در این نشست آیت اله یاسمی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان در ابتدای نشست ضمن خیر مقدم به حضار و تسلیت عزاداری سید وسالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) ، به آمار و اطلاعات ورزش و جوانان این شهرستان در حوزه های مختلف پرداختند و خاطر نشان کردند که شهرستان ایوان دارای فضای سرانه ورزشی قابل قبولی است و میتوان با استفاده از ظرفیت ورزشی این شهرستان ورزشکاران قهرمان تحویل جامعه ورزشی کشور داد.
   ایشان در ادامه از مسئولین ارشد ورزش و جوانان استان ایلام خواستند با توجه به توانمندیهای ورزشکاران این شهرستان میتوان توجه ویژه ای به آنها کرد تا این ورزشکاران با انگیزه بالا بتوانند در میادین مختلف ورزشی حرفی برای گفتن داشته باشند.
   مسئول اداره ورزش و جوانان در پایان به کمبود اعتبار ورزشی و عمرانی جهت اعزام تیم ها و تعمیرات اماکن ورزشی، تکمیل فضاهای در دست بازسازی شهرستان، کمبود وسیله نقلیه جهت اعزام تیمها به مسابقات، در اختیار گذاشتن تجهیزات ورزشی از قبیل البسه ورزشی - توپ و تور - و دیگر وسایل ورزشی اشاره داشتند.
   بعد از صحبتهای مسئول ورزش و جوانان شهرستان ایوان روسای هیاتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد این شهرستان هریک به نوبه خود مسائل مربوط به هیات ورزشی خود بیان کردند.
   مظفر علی شائی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در پایان این نشست ضمن جمعبندی بر این نکته تأکید داشتند که روسای هیاتهای ورزشی شهرستان تمام توانایی خود برای توسعه ورزش قهرمانی بکار ببرند و بیان داشتند از اینگونه برنامه ها حمایت میشود.
   در ادامه مدیر کل گفت: ورزش صبحگاهی و عصرگاهی توسط هیات همگانی شهرستان ایوان در سطح شهرستان راه اندازی شود که این کار تأثیر مثبتی برای توسعه ورزش همگانی خواهد داشت. و همچنین به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی ، کوهنوردی ، احداث جاده سلامت و تندرستی ویژه خانواده ها در شهرستان، و تجهیز کردن خوابگاههای شهرستان جهت گرفتن میزبانی مسابقات کشوری اشاره داستند.
   علی شائی در پایان به کسب و کار مشاغل خانگی توسط سازمانهای مردم نهاد اشاره داشتند وگفتند: با اینکار خود اشتغالی بوجود می آید و تأثیرات مثبتی در جامعه خواهد داشت.
   ..............................................
   دیدار با فرماندار ایوان؛
   علی شائی در ادامه سفر خود به شهرستان ایوان به همراه حمید فیض اللهی سرپرست فنی مهندسی، آیت اله یاسمی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان، و خورانی نمایندگی ورزش و جوانان بخش زرنه جهت توسعه ورزش شهرستان دیداری با سبزی فرماندار شهرستان ایوان داشتند.
   مدیرکل ورزش و جوانان در این دیدار در خصوص تکمیل، کمک و همراهی فرمانداری به جامعه ورزش و جوانان بعنوان نماینده دولت در این شهرستان با فرماندار گفتگو کردند.
   .....................................................
   بازدید علی شائی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام از اماکن ورزشی شهرستان ایوان ؛
   مدیر کل ورزش و جوانان و هیات همراه در پایان سفر یک روزه خود به شهرستان ایوان از استادیوم زمین چمن شهید پیرحیاتی، سالن ورزشی شهید دوبرا، سالن 1200 نفره دوبیران، سالن نشاط، سالن کشتی، سالن وزنه برداری ، سالن در حال احداث شهرک نبوت، سالن ورزشی شهدا دهستان کلان، زمین چمن استادیوم آزادی شهر ایوان، سالن ورزشی شهدا سراب، سالن ورزشی شهدای بخش زرنه و زمین در حال بازسازی استادیوم شهدا بخش زرنه بازدید بعمل آوردند.
   .............................................................
   عکسهای از سفر یک روزه مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام و هیات همراه به شهرستان ایوان بصورت گالری مشاهده نمایید.
   گالری
   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,174,479
تعداد بازدید امروز : 1,780
تعداد بازدید دیروز : 1,745
آخرین به روزرسانی : 1398/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.