جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان ایوان
   • دیدار فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ایوان با رییس اداره ورزش و جوانان

    دیدار فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ایوان با رییس اداره ورزش و جوانان

    یاسمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان در این دیدار بیان داشت: نیروی های خدوم انتظامی پاسدار حفاظت از جامعه هستند و با حضور بموقع در عملیات های مختلف حفظ و آرامش را به ارمغان می آورند.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان؛ سرهنگ عالی پور فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ایوان و هیات همراه با رییس اداره ورزش و جوانان و کارکنان این اداره دیدار کردند.
    آیت اله یاسمی در این دیدار از نیروهای خدوم و زحمتکش انتظامی تشکر کرد و افزود: نیروهای انتظامی همواره و بموقع در صحنه حضور دارند و همچنین در پوشش امنیتی مسابقات ورزشی با اداره ورزش و جوانان این شهرستان همکاری میکنند تا مسابقات با امنیت کامل برگزار شود تا علاقه مندان بتوانند با آسایش کامل مسابقات ورزشی را نظاره گر باشند.
    سرهنگ عالی پور فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از زحمات مجموعه اداره ورزش و جوانان شهرستان تشکر کرد و در ادامه به این نکته اشاره کرد و گفت: تمام اقشار جامعه باید به سمت و سوی ورزش روی بیاورند تا جامعه پویا و شادابی شاهد باشیم.
    ایشان اظهار داشت : ما تمام توان خود را برای همکاری دوجانبه انجام خواهیم داد و نیز با توجه به ایام اربعین حسینی و تردد زوار از مسیر شهرستان ایوان، از اداره ورزش وجوانان انتظار میرود همکاری جهت اسکان نیروهای انتظامی و در صورت لزوم از اماکن ورزشی برای اسکان زوار استفاده شود.
    فرماندهی انتظامی شهرستان در پایان صحبتهای خود گفت : انشاله ما بتوانیم خادمین خوبی برای زوار اباعبدالله الحسین(ع) باشیم و زائرین بتوانند با تمام آرامش و بدون هیچگونه دغدغه ای به زیارت کربلای معلی مشرف شوند.
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 2,249,230
  تعداد بازدید امروز : 1,322
  تعداد بازدید دیروز : 1,921
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.