جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان سیروان
   • رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان :

    رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان :

    برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش را چنین تشریح کرد.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیروان در گفتگو با روابط عمومی اداره ورزش سیروان برنامه های هفته تربیت بدنی را چنین تشریح کرد:
    فر جی اظهار داشت هر سال 26 مهر ماه به عنوان روز تربیت بدنی و ورزش نام گذاری شده و به همین مناسبت در سراسر کشور به مدت یک هفته برای ایجاد نشاط و شادابی میان عموم مردم و همچنین نهادینه کردن ورزش در جامعه فعالیت های فرهنگی ورزشی برگزار می شود.
    رئیس اداره ورزش گفت : اداره ورزش و جوانان سیروان همانند دیگر ادارات ورزش سطح استان و کشور با تشکیل جلسه با سازمان های مردم نهاد ، هیات های ورزشی و دستگاههای اجرائی برای برنامه ریزی بهتر برای برگزار کردن رویداد های این هفته اقدام نموده است.
    این مسئول اذعان داشت: با تلفیقی از سازمان های مردم نهاد و هیات های ورزشی امسال فعالیت های ورزشی و فرهنگی شهرستان بهتر برگزار خواهد شد.
    فرجی رئیس اداره ورزش در پایان گفت :
    مسابقات ورزشی، فوتسال کارکنان،والیبال کارکنان،فوتبالدستی،تنیس روی میز،دارت،پیاده رویی بانوان ،کاراته،تکواندو،دیدار سازمان های مردم نهاد و روسای هیات های ورزشی با امام جمعه شهرستان و دیدار با خانواده های شهدا مهم ترین برنامه های این هفته خواهد بود.واین رقابت ها با همکاری هیات های همگانی ، فوتبال،تکواندو،کاراته در شهرستان در دو بخش آقایان و بانوان از 28 مهر ماه به اجرا در خواهد آمد.
    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 2,249,353
  تعداد بازدید امروز : 1,445
  تعداد بازدید دیروز : 1,921
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.