جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام و بازوند مدیر کل صدا و سیمای استان

   دیدار علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام و بازوند مدیر کل صدا و سیمای استان

   دیدار علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام و بازوند مدیر کل صدا و سیمای استان

   به منظور رشد مطلوب تر ورزش و ارتقای سلامت جامعه، تفاهم نامه همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و صدا و سیمای مرکز ایلام منعقد شد

   به منظور رشد مطلوب تر ورزش و ارتقای سلامت جامعه، تفاهم نامه همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و صدا و سیمای مرکز ایلام منعقد شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛، علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام با بازوند مدیر کل صدا وسیما با حضور کریمی معاون امور ورزش اداره کل و تردست معاون فرهنگی و امور جوانان در خصوص اخذ تفاهم نامه همکاری دیدار و گفتگو کردند.
   پوشش رویدادهای ورزشی و فعالیت های فرهنگی در حوزه جوانان، پخش زنده رقابت هایی که نمایندگان ایلام در آنها حضور دارند، پوشش برنامه های ورزش های همگانی در استان و برنامه های کارشناسی در زمینه نقد و بررسی رشته های مختلف ورزشی از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

   بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در این جلسه گفت: هدف اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام و صدا و سیمای استان، تلاش برای بالندگی ورزشکاران و جوانان است و برای موفقیت در این عرصه باید ارتباط این دو نهاد بیشتر شود.

   مظفر علی شائی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام هم گفت: ارتباط بیشتر این اداره کل و صدا وسیما علاوه بر ایجاد شور و نشاط در ورزشکاران، بخش خصوصی را نیز حمایت و ترغیب به سرمایه گذاری در زمینه ورزش می کند.

   اخبار مرتبط
ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,383,490
تعداد بازدید امروز : 33
تعداد بازدید دیروز : 4,446
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.