جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شهرستان دهلران
   • ورزشکاردهلرانی مجوزحضوردرمسابقات تیراندازی2020 المپیک گرفت

    ورزشکاردهلرانی مجوزحضوردرمسابقات تیراندازی2020 المپیک گرفت

    باحضورمسئولین ارشدشهرستان ازجوادفروغی دارنده مدال برنز انفرادی،برنزمیکس ودارنده سهمیه المپیک 2020استقبال بعمل مد

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان دهلران ازجوادفروغی قهرمان تیراندازی استان وشهرستان استقبال بعمل آمد.

    رحم خدا شیخ محمدی در آئین استقبال از این ورزشکار با حضور مسئولان محلی گفت: جواد فروغی ورزشکار رشته تیراندازی با تپانچه با درخشش در مسابقات آسیایی دوحه موفق به کسب این مجوز شد.
    وی افزود: این ورزشکار شایسته توانست در مسابقات آسیایی دوحه علاوه بر کسب سهیمه المپیک ۲۰۲۰ دو مدال برنز نیز در رشته تپانچه کسب کرد.
    ورزشکار المپیکی شهرستان نیز گفت: بیش از ۲ سال است که ورزش را بصورت حرفه ای پیگیری می کنم.
    جواد فروغی افزود: هم اکنون عضو تیم ملی در رشته تپانچه بادی هستم و در طول مدت فعالیتم در مسابقات آزاد سطح کشور و مسابقات لیگ موفقیت هایی داشته ام.
    وی با اشاره به شرکت در چهاردهمین مسابقات قهرمانی آسیایی در دوحه قطر گفت: سطح مسابقات بالا بود بطوری که در این مسابقات رکورد المپیک شکسته شد و من توانستم با حذف سه نفر از دارندگان مدال طلای المپیک به مدال برنز برسم و جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کنم.
    فروغی گفت: در مسابقات دوحه برای اولین بار توانستم ۲ مدال برنز در رشته میکس بادی و انفرادی تپانچه بادی بدست آورم و راهی المپیک ۲۰۲۰ شوم.
    وی افزود: برنامه ام را با تمرینات فشرده و مداوم در فدراسیون تیراندازی ادامه خواهم داد و خودم را برای کسب مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ که مرداد ماه سال آینده در توکیو برگزار می شود آماده خواهم کرد.
    آئین استقبال از این ورزشکار با حضور مهندس عسگری فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان محلی در محل گلزار شهدای گمنام دهلران انجام و در پایان نیز به حضور بر مزار شهدا به مقام شامخ آنان ادای احترام شد.

    اخبار مرتبط
  ایلام - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 2,383,206
  تعداد بازدید امروز : 4,195
  تعداد بازدید دیروز : 2,795
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.